Määrdeained elektrituulikutele – transmissiooniõli, hüdroõli ja muu

Hea tööstustransmissiooniõliga töötab elektrituulik tõrgeteta

Löögid ja võnked, muutlik tuulekiirus ja temperatuurikõikumised tähendavad elektrituuliku ülekandemehhanismile, laagritele ja hüdroagregaatidele suurt koormust. Tuulikute töökindluse ja efektiivsuse eelduseks on tõhus määrimine. Kasuks tuleb ka määrdeaine pikk vahetusvälp ja väiksed hoolduskulud, kuna õlivahetused ja remonditööd on ohtlikus kõrguses keerulised ja kulukad.

Meie soovitame kasutada tuulegeneraatorite kiiruskastides kõrge jõudlusega transmissiooniõli Eco Gear 320 S. See transmissiooniõli on end igati tõestanud ülekannetes, mille hõõrdepindadel on juba näha tüüpilisi kasutus- ja kulumisjälgi või algusjärgus kahjustusi, nagu mikropragusid, pitingut või suisa murenemist. Innovaatiline Surfec® manusekomplekt aitab siluda ja stabiliseerida kahjustustega hõõrdepindu. Nii on paljudel juhtudel õnnestunud vältida kiiruskasti väljavahetamist või lükata seda vähemasti mõneks ajaks edasi. Eco Gear M – ideaalne mahedasse kliimasse ja stabiilse temperatuuriga tingimustesse – ja Eco Gear W – eelkõige moodsatele seadmetele – täiustavad Eco Geari tootesarja. Eco Gear sarja tööstustransmissiooniõlid garanteerivad usaldusväärse õlituse, tõhusa korrosiooni- ja kulumisvastase kaitse ning takistavad efektiivselt mikropragude, pitingu ja väsimuse süvenemist. Tagades väiksema hõõrdumise ja võimsuskao, aitavad nad lisaks parandada tuuliku energiatõhusust. Tänu pikale kasutuseale vähendavad nad hoolduskulusid ja õlivahetusest tingitud töökatkestusi.

Eco Gear 320 S transmissiooniõliga määritud veetav väikeratas: hammaste külgpindadel puuduvad mikropraod ja muud kahjustused

Ka hüdroagregaatide ja laagrite jaoks leiab ADDINOLi tootevalikust sobivad määrdeained, mis on ideaalselt kohandatud suurimaks koormuseks ja äärmuslikeks ekspluatatsioonitingimusteks.

ADDINOLi hüdroõlid HVLP 15 … 46 ning Ökosynth HEES 32 ja 46 kindlustavad tuulegeneraatori reguleerimissüsteemide ja sidurite hüdroagregaatide täpse ja tõrgeteta töö. Tänu stabiilsele viskoossusindeksile hoolitsevad õlid täpse reguleerimise ja pidurdusjõudude kindla ülekande eest. Neile on iseloomulik viskoossuse vähene sõltuvus temperatuurist ja madal hangumistemperatuur, mis kindlustab optimaalse voolavuse külmakraadidel.

Tuulegeneraatoritele sobivat tootevalikut täiendavad kvaliteetsed plastsed määrded ADDINOL Eco Grease PD 2-220 Plus ja PD 2-400 Plus ning Combiplex OG 05. Nad taluvad ideaalselt suuri koormusi ja kõrgeid temperatuure ning kaitsevad elektrituuliku erinevaid laagreid usaldusväärselt kulumise ja korrosiooni eest.

Kindlam tunne meie õlianalüüsidega

Vastame meeleldi kõikidele Teie küsimustele, mis puudutavad määrdeaineid ja nende kasutamist. ADDINOLi määrdeainete kasutamisega käib kaasas meie analüüsiteenus. Regulaarsed õlianalüüsid, mida teostavad mainekad sõltumatud laborid ja hindavad meie eksperdid Saksamaal, annavad infot õli ja seadme seisundi kohta. Nii on võimalik varakult avastada rikkeid ja kahjustusi ning planeerida vajalikke hooldustöid. Peale masinate töökindluse tagamise aitab see pikemas plaanis hoida kulud kontrolli all.

Võtke ühendust meie tehnilise meeskonnaga

Tooteid puudutavate küsimustega pöörduge palun meie abivalmi meeskonna poole. Selleks täitke allpool oleva kontaktivormi väljad või helistage numbril +372 627 9999.