Õlivahetusseadmed

Lisaks äärmiselt laiale määrdeainete valikule pakub ADDINOL ka nende tankimiseks ja vahetamiseks vajaminevaid seadmeid firmadelt MECLUBE, RAASM ja PIUSI. Õlide tankimiseks pakume Itaalia firmade MECLUBE ja RAASM seadmeid alates käsiseadmetest kuni põhjalike automatiseeritud süsteemideni välja. Enim levinud on seadmed 50 kg ja 180 kg vaatide ning 1000 l konteinerite jaoks.

Vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele on võimalik valida statsionaarsed või kergesti liigutatavad mobiilsed õlivahetusseadmed. Varieerida on võimalik pumpade võimsusi, voolikute pikkusi rullikutel, püstolite ja lugejate tüüpe ning suurusi vastavalt kasutuskoha iseärasustele. Pneumaatiliste õlipumpade tööks on vajalik suruõhk rõhuga 4…6 Bar. Õli koguse määramiseks õlide tankimisel kasutatakse digitaalse loenduriga varustatud söötepüstoleid. Transmissiooniõlide tankimisel kasutatakse valdavalt ülerõhul töötavaid täitureid, mida saab kasutada ka eraldatuna suruõhusüsteemist. Täiuslikud õlikogumisseadmed võimaldavad lisaks lehtrisse kogumisele imeda kasutatud õli välja ka sondide abil. Lisavarustusena on võimalik tellida klaasist mõõtesilindrid, mille abil saab täpselt mõõta välja imetud kasutatud õli kogust. Kõik õlikogumisseadmed on varustatud nivoonäidiku ja ümberpumpamissüsteemiga. Pneumaatilised määrdetankurid on valmistatud vastavalt määrdeanuma suurusele. Valida on võimalik seadmeid 25, 50 ja 180 kg nõudele. Lisaks õlivahetusseadmetele on meil võimalus pakkuda ka kütusepumpasid ning -tankureid, mille tootjaks on PIUSI. Nende tootevalikus on lai sortiment väga erinevatele nõudmistele – alates väikesest kütusepumbast vaadile ja lõpetades autonoomse kütusetankuriga. Tankuritel on võimalik määrata kuni 30 erinevat kasutajat, individuaalse PIN koodiga ning võimalus välja trükkida erinevaid aruandeid kasutajate lõikes.

Lisainformatsiooni on võimalik leida meie koostööpartnerite interneti lehekülgedelt, kus on toodud tootjate täielikud tootekataloogid. Vaata www.meclube.com, www.raasm.com ja www.piusi.com.

Meclube õlivahetusseadmed
raasm
piusi

Võta ühendust täiendava info jaoks