ADDINOLi kõrge jõudlusega määrdeained

ADDINOLi tootevalikus on üle 650 kõrge jõudlusega määrdeaine kasutamiseks mootorsõidukites ja tööstuses. Kõik meie määrdeained on tehnika viimasele sõnale vastavad konstruktsioonielemendid. Olles arendatud lähtuvalt meie teadmistest ja kogemustest ning tihedas koostöös rahvusvaheliselt juhtivate masinatootjatega, on nad kohandatud uusimale tehnikale ja klientide vajadustele.

Meie kõrge jõudlusega määrdeaineid arendatakse ja toodetakse Saksamaal Leunas. Alates 1936. aastast pakuvad nad Made in Germany kvaliteeti.

Tööstusmäärdeained mitmekülgseks kasutuseks

ADDINOLi tööstusmäärdeainete sortiment hõlmab gaasimootoriõlisid, tööstustransmissiooniõlisid, ketiõlisid, toiduainetööstusele sobivaid määrdeaineid, turbiiniõlisid, hüdroõlisid, vormiõlisid, aerosoole, määrdeid ja kompressoriõlisid.

Turbiinid nõuavad hea määrimisvõimega õli

Määrdeained mootorsõidukitele

Mootorsõidukiõlide valikus on mootoriõlid (sõiduautodele, veoautodele ja mootorratastele), transmissiooniõlid ja töövedelikud, samuti universaalsed traktoriõlid, automaatkäigukastivedelikud ning määrdeained laevadele ja raudteesõidukitele.

Loomulikult on meie autoõlide hulgas esindatud populaarsed aastaringsed SAE 5W30, 10W40 ja 15W40 mootoriõlid, mille on heaks kiitnud juhtivad autotootjad BMW, VW ja Mercedes-Benz.

Ilma õige mootoriõlita ei liigu ükski auto