Meie võtmepädevus: kliendikesksete lahenduste arendamine

ADDINOL on kõrge jõudlusega määrdeaineid arendanud ja tootnud Saksamaal üle 80 aasta. Tooted ja innovatsioonid, mis valmivad meie tootearendusosakonnas, on meie võtmepädevus. Tänu meie keemikute ja inseneride know-how’le avaldavad nad otsest mõju määritavate masinaosade tööle ja efektiivsusele. Nii valmivad innovaatilised kõrge jõudlusega määrdeained, mis pakuvad meie klientidele lisaväärtust.

Pikaajaline koostöö juhtivate masinatootjatega ja keskendumine määrdeainetehnilistele väljakutsetele praktikas on viinud selleni, et ADDINOList on kujunenud üks juhtivaid kõrge jõudlusega määrdeainete tootjaid maailmas. ADDINOL pakub üle 650 erineva toote näol tõhusaid lahendusi mootorsõidukitele ja tööstusmasinatele.

Määrdeained Made in Germany

Olgu mootoriõlid sõidu- või veoautodele, tööstustransmissiooniõlid, gaasimootoriõlid või määrdeained turbiinidele, kõiki ADDINOLi tooteid valmistatakse, villitakse, pakendatakse ja ladustatakse Leuna keemiatööstuspargis Kesk-Saksamaal. ADDINOLi kvaliteetmäärdeained Made in Germany valmivad Euroopa ühes moodsaimas määrdeõlitehases.

Toodetud Saksamaal – kasutusel kõikjal maailmas

ADDINOLi määrdeaineid turustatakse meie esmaklassilise edasimüügivõrgustiku kaudu enam kui 90 riigis. Tänu põhjalikele koolitustele ja tehnilisele toele on meie rahvusvahelised eksperdid alati kursis viimaste arengutega ning toetavad ADDINOLi kliente kõikjal maailmas toodete valimisel ja kasutamisel.

ADDINOL Lube Oil GmbH on üks väheseid keskmise suurusega sõltumatuid Saksa määrdeainetööstuse ettevõtteid, kes on edasimüüjatega esindatud kõikjal maailmas. Peale Leuna keemiatööstuspargis asuva tehase ja peakontori kuulub ettevõttele veel kaksteist müügiesindust mujal maailmas.