Keskmäärdesüsteemid

Tänapäevase määrdemajanduse üheks äärmiselt oluliseks osaks on keskmäärdesüsteemid. Keskmäärdesüsteem kujutab endast tervikut, mis koosneb määrdemahutist, pumbast, juhtplokist ning erinevatest toituritest, klappidest, anduritest, niplitest, pihustitest jne.

Keskmäärdesüsteemid: ülesanded

SKF ja LIncoln keskmäärdesüsteemid

Taoliste süsteemide ülesandeks on määrida regulaarselt etteantud kogustega erinevaid määrdepunkte, mille arv võib ulatuda ühest-kahest kuni mitme tuhandeni. Näiteks ekskavaatoritel või veoautodel on 20-40 erinevat määrimist vajavat sõlme (puksid, liigendid, sõrmed jne). Kui paigalda seadmele või mehhanismile keskmäärimissüsteem, siis tagab see vajalike sõlmede määrimise kindla intervalli tagant õige määrdekogusega ilma, et oleks vaja peatada ekskavaatori töö või sõita veaoautoga teenindusse. Eriti suure efekti annavad keskmäärdesüsteemide rakendused tööstuses. Tulemuseks on masinate efektiivsem töö, pikem kasutusiga ning madalamad ja harvemad remondikulud. Samuti vähendab keskmäärimissüsteemi kasutuselevõtt reeglina määrdekulusid, sest süsteem ei määri “üle”.

ADDINOL pakub Eestis keskmäärdesüsteeme ja nende komponente firmalt SKF ja Lincoln, kes on suurimad keskmäärimissüsteemide projekteerijad ja tootjad maailmas. Valmistaja suur kogemustepagas ja pikaajaline koostöö ADDINOLiga on kindlaks garantiiks, et kasutades õigeid määrimislahendusi jõuab määrdeaine õigel ajal ja õiges koguses vajalikku kohta.

Võta ühendust täiendava info jaoks