Redmoto rallikrossi meeskond 2021

HardEST enduuro Eesti meistrivõistlused 2021

Motokrossi Eesti meistrivõistlused 2019

Piksepini Karikas 2018-2019

Autoralli EMV 2018

Sõmerpalu motokross 2017

ADDINOL HONDA RACING krossitiim

Addinol Lube Oil OÜ teeb Eesti mootorrattaspordi föderatsiooniga koostööd juba teist aastat ja, et ise aktiivsemalt Eesti motokrossis ja selle arengus kaasa lüüa lõi ADDINOL Lube Oil OÜ koostöös HRC Eesti Racing MTÜ ja Honda Europe Eesti esindusega oma professionaalse motokrossi võidusõidu meeskonna, mille nimeks sai ADDINOL HONDA RACING. Tiimi esitleti esimest korda avalikkusele rahvusvahelisel motomessil Tallinn Motor Show 2016.

Addinol Honda Racing krossitiim
ADDINOL HONDA RACING krossimeeskonnas on kaks võidusõitjat – Vytautas Bucas (Leedu) sõidab Honda CRF250R tskliga MX2 masinaklassis ja Heido Havam (Eesti) sõidab Honda CRF450R tsikliga MX1 masinaklassis. Meeskonna esindaja ja mänedžer on endine Eesti tippmotokrossisõitja Juss Laansoo.

Tiim kasutab Honda off-road tsikleid ja Addinol Pole Position sarja mootoriõlisid ja muid Addinol kaubamärgi poolt pakutud määrdeaineid.

ADDINOL motokrossi Eesti meistrivõistlused

Addinol Lube Oil OÜ on 2015. aastast motokrossi Eesti meistrivõistluste sarja nimisponsor.

Addinol on olnud Eesti motokrossiga seotud juba aastast 1992, mil alustati koostööd Eesti motomaailma vaieldamatult tuntuima perekonna – Leokite motodünastiaga nii rahalise toetajana kui määrdeainepartnerina. Ka nende korraldatud iga-aastane Sõmerpalu motokross on tänaseni ADDINOLi jaoks tähtsal kohal. See pikk ja edukas koostöö ning kogemused on näidanud, et Addinol on Eesti motokrossimaailmas tõsiselt võetavad määrdeainepartnerid.

ADDINOL motokrossi Eesti meistrivõistlused
Motokrossi Eesti meistrivõistluste kaudu tahab Addinol laiemalt Eestis tutvustada spetsiaalset Pole Positioni tsikliõlide sarja.

ADDINOL motokrossi Eesti meistrivõistluste sarja kuulub aastas neli etappi Eestis ja üks etapp Lätis.

ADDINOL Pole Position Quad Team

MAXXIS Pont-de-Vaux Mondial kestvussõit quadidele toimus 22.-24. augustil 2014 Prantsusmaal. 12-tunnisel sõidul startis ka eestlaste tiim ADDINOL POLE POSITION, kuhu kuulusid Priit Järvloo, Henri Mündi ja Martin Toovis. Tiimi manager on Aare Tamme.

Pont-de-Vaux’l osalemine pole ADDINOLi jaoks mitte ainult rahaline panus, vaid hoopis tähtsam on olla abiks oma määrdeainealaste teadmistega ja kogemustega. Läbi õlianalüüside hoitakse silma peal nii õlidel kui ka mootoritel. Tiim kasutab masinates ADDINOL Pole Position spetsiaalset määrdeõli neljataktilistele mootorratastele, mis vastab Jaapani, Euroopa ja Ameerika mootorrataste kõrgeimale jõudlustasemele.

2010-2014 auto24 Rally Estonia

auto24 Rally Estonia on vaieldamatult Baltikumi suurim autospordisündmus, mis toob traditsiooniliselt juulikuus Otepääle ja selle ümbrusesse kümneid tuhandeid rallisõpru Eestist ja lähivälisriikidest. auto24 Rally Estonia eesmärk on tuua Eesti parimatele ralliteedele sõitma võistlejaid autoralli maailma tipust ja sellega seonduvalt vaatemängulisust pakkuvad WRC autod. Kuna auto24 Rally Estonia sõidetakse enne Soome MM-rallit, siis kasutavad paljud sõitjad seda ideaalse testina enne Soome MM-rallit.

Kolmel korral peetud Rally Estonia võitis esimesel aastal Markko Märtin ja kahel viimasel Mads Ostberg. ADDINOL on auto24 Rally Estoniat toetanud alates esimesest toimumisest 2010. aastal

Motokrossisõitja Martin Leok ja Sõmerpalu Motokross

Leokeid võib liialdamata nimetada Eesti motodünastiaks. Dünastia ja traditsiooniliseks ürituseks saanud Sõmerpalu motokrossi loojaks oli Väino Leok. Tänaseks on motomaailmas endale nime teinud ka Avo, Aigar, Tanel ja Martin. ADDINOL on Leokite tegemisi toetanud 1996. aastast alates. Praegu toetame Sõmerpalu Motokrossi ja Martinit, kellele oli ADDINOL esimeseks sponsoriks. Martini suurimaks saavutuseks on siiani olnud 2012. aasta Enduro EM-i sarja 2012 E2/E3 klassi hõbe.

Motokrossisõitja Lauri Lehtla

Lauri Lehtla on üks edukamatest ja lootustandvamatest noortest Eesti motokrossisõitjatest. 2010. aastal pälvis Lauri Lehtla MX1 klassis Eesti Meistri tiitli. ADDINOL on Lauri Lehtlat toetanud juba alates 1994. aastast, olles toona väikese poisi sportlaskarjääri alguses tema esimeseks sponsoriks. ADDINOLil on hea meel, et on saanud olla ühe sportlase arengu juures päris algusest peale.

Spordiklubi Serviti

Algselt väga paljude erinevate spordialadega tegelejaid koondanud Spordiklubi Serviti on praeguseks kasvanud arvestatava tasemega suusaklubiks. Tegeletakse peamiselt noorte suusatajate treenimisega, erinevate spordiürituste korraldamise, suusa- ja matkaradade hooldamise ning arendamisega.

Klubi on rajanud Põlvamaal Mammastes erinevaid matkaradu ja spordirajatisi. Üks viimastest rajatistest on Mammaste matkaradadel asuva Orajõe ületamiseks ehitatud kergliiklussild ja terviseraja valgustamine. Projektid on teoks saanud tänu fondide ja sporti toetavate firmade, nagu nt ADDINOL Lube Oil OÜ, toetustele.

Orienteerumisklubi Põlva Kobras

Orienteerumisklubi Põlva Kobras asutati 1988. aastal, koostöö ADDINOLiga algas 2002. aastal. Klubi väärtustab kodukoha sporditraditsioone, inimeste tervist, eneseteostust, loovust ja koostööd. Koos liikmete ja toetajatega, kelle hulgas on ka ADDINOL, tegutsetakse selle nimel, et luua võimalusi noortele vabaaja veetmiseks, tippudele edukaks esinemiseks tiitlivõistlustel, harrastajatele tegelemiseks tervisespordiga, maastike kaardistamiseks ja kõrgel tasemel spordiürituste korraldamiseks.