VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

ADDINOL Veebipoe (edaspidi Veebipood) omanik on ADDINOL Lube Oil OÜ (registrikood 10184610), asukohaga Lao tee 1 Tõrvandi alevik, Kambja vald Tartumaa 61715.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside: Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

ADDINOL Oil Lube OÜ on isikuandmete vastutav töötleja.  ADDINOL Lube Oil OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud:

Kuller:

 • Kaup antakse üldjuhul kullerfirmale üle 2 tööpäeva jooksul peale raha laekumist ADDINOL Lube Oil OÜ arveldusarvele. Sõltuvalt tootest võib tarneaeg olla ka pikem.
 • Seejärel võtab kuller järgneval päeval Teiega ühendust, leppimaks kokku Teile sobiv aeg kauba üleandmiseks kohas, mille olete märkinud kohaletoimetamise aadressiks kontaktandmete ankeedis.  NB! Kuna sisestada saab ainult ühe aadressi siis kontaktandmete ankeedi lahtrisse “Lisainfo” on keelatud kirjutada kohaletoimetamise aadressi, sest süsteem seda lugeda ei oska.
 • Saadetise Eestisisene postikulu kulleriga on 4,99. NB! Raskekaalulistel ja/või suuremõõdulistele kaupadele võib lisanduda lisatasu transpordile ning ei kehti tasuta saatmine. Juhul kui tellite eelnimetatud tingimustele vastava kauba, võetakse Teiega eraldi ühendust ja teavitatakse tranporditasu, misjärel võite otsustada, kas soovite antud kaupa tellida. Juhul kui tulete ise kaubale järele, siis postikulu puudub.

SMARTPOST pakiautomaat:

 • Tarneaeg Smartposti pakiautomaati on üldjuhul 2-3 tööpäeva peale raha laekumist ADDINOL Lube Oil OÜ arveldusarvele. Sõltuvalt tootest võib tarneaeg olla ka pikem.
 • Saate tellida kauba omale lähimasse SMARTpost pakiautomaati. Smartposti postitasu on 2,99 EUR
 • Minimaalsed mõõtmed: 5 cm * 36 cm * 45 cm (kõrgus x laius x pikkus)
 • Maksimaalsed mõõtmed: 60 cm * 36 cm * 60 cm
 • Maksimaalne kaal: 35 kg
 • Keelatud saadetiste nimekiri 
 • Muu info

Omniva pakiautomaat:

 • Saate tellida kauba omale lähimasse Omniva pakiautomaati. Tasu on 2,99 EUR 
 • *NB! Raskekaalulistel ja/või suuremõõdulistele kaupadele võib lisanduda lisatasu transpordile ning ei kehti tasuta saatmine. Juhul kui tellite eelnimetatud tingimustele vastava kauba, võetakse Teiega eraldi ühendust ja teavitatakse tranporditasu, misjärel võite otsustada, kas soovite antud kaupa tellida. Juhul kui tulete ise kaubale järele, siis postikulu puudub.
 • Minimaalsed mõõtmed: 1 cm * 9 cm * 14 cm (kõrgus x laius x pikkus)
 • Maksimaalsed mõõtmed: 39 cm * 38 cm * 66 cm
 • Maksimaalne kaal: 30 kg

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Ostjal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi. ADDINOL Lube Oil OÜ  tagastab  taganemisavalduse  kättesaamisel  tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Ostetud kaupa ei saa tagastada kui tellitud kaup on valmistatud ostja isiklikke vajadusi arvestades või ostja esitatud tingimuste kohaselt. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema avamata originaalpakendis. Originaalpakend ega ka kaup ei tohi olla rikutud, peab olema samas seisukorras kui see oli müüja poolt välja saatmise hetkel. Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, peab ostja tagastama kogu komplekti. Kui on ostetud toote komplekt saab tagastada ainult kogu komplekti tervikuna, mitte selle osasid eraldi.

Kauba tagastamiseks tuleb saata avaldus aadressil info@addinol.ee. Avalduses peab olema järgnev info: ostja nimi ja rekvisiidid, tagastatava kauba nimetus ja id kood, tellimuse ja arve number number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda. Kauba eest tasutud summa tagastatakse ostja arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul arvates kauba tagastamisest. Toote tagastamisega seotud kulud (sealhulgas postikulud) tasub ostja.

Kaupa saab tagastada kas kullerteenusega või Smartposti või Omniva pakiautomaadi kaudu.

Kindlasti märkida paki peale tellimuse/arve number.

 • Kullerteenusegatuleb tagastada Suur-Sõjamäe 32, 11415, Tallinn aadressil Omniva kulleriga  (ukselt uksele teenus).
 • Smartposti automaati: ” Tallinna Ülemiste keskus” kontakttelefon +372 5918 3063
 • Omniva pakiautomaati: ” Tallinna Ülemiste keskus” kontakttelefon +372 5918 3063.

Lepingutingimustele mittevastava kauba puhul, mis ei vasta pakutud näidisele või on puudustega, on ostjal õigus esitada kaebus ning kaup tagastada. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Ostja peab säilitama kindlasti ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et kaup on ostetud ADDINOL Lube Oil OÜ e-poest.

ADDINOL Lube Oil OÜ ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, hooldamise või rikkumise tõttu.   Kui kaubale kehtivad seaduses sätestatust soodsamad garantiitingimused (müügigarantii), siis antakse nimetatud tingimused koos vastava kaubaga kirjalikult kaasa.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@addinol.ee või helistada telefonil: +372 5918 3063.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.