ADDINOL Eco Gear – kõrge jõudlusega tööstustransmissiooniõli

ADDINOL Eco Gear sarja määrdeõlid on spetsiaalselt arendatud raskkoormatud tööstusreduktoritele. Nad on väga vastupidavad ning kasutatavad kriitilistel koormustel ja pinnakahjustustega hammasülekannetes. Kuna Eco Gear transmissiooniõlidel on olemas terve rida litsentse, tohib neid kasutada paljudes reduktoritüüpides. Määrdeõlid on saadaval erinevates viskoossusklassides (ISO VG klassides). Leidke meie tootevalikust omale sobiv toode.

Meie Eco Gear tootesarjad

ADDINOL Eco Gear GLS on ülimalt sööbe- ja koormuskindlad silikoonivabad sünteetilised kõrge jõudlusega transmissiooniõlid, mis sobivad API GL-5 nõuetele vastavuse tõttu tööstusreduktoritele kriitilistes ja vahelduvates ekspluatatsioonitingimustes ning kasutuseks äärmiselt kõrgete nõuetega erimasinates.

viskoossusklassid:
ISO VG 100, 150, 220, 320, 460, 680

ADDINOL Eco Gear W sari

ADDINOL Eco Gear W tootesari baseerub innovaatilisel Advantec tehnoloogial, mis tagab maksimaalse energiatõhususe, ning ühendab endas nihkepingele vastupidavate sünteetiliste IV ja V rühma baasõlide ja tõhusate manuste eelised.

viskoossusklassid:
ISO VG 150, 320

ADDINOL Eco Gear S sari

ADDINOL Eco Gear S sarja transmissiooniõlid on silikoonivabad kõrge jõudlusega määrdeõlid, mis on toodetud sünteetiliste koostisainete (PAO) ja suure jõudlusvaruga manusekomplekti (Surftec® tehnoloogia) baasil.

viskoossusklassid:
ISO VG 68, 100, 150, 220, 320, 460, 680

ADDINOL Eco Gear M sari

ADDINOL Eco Gear M sarja kõrge jõudlusega transmissiooniõlid on toodetud hoolikalt valitud mineraalsete koostisainete ja suure jõudlusvaruga manusekomplekti (Surftec® tehnoloogia) baasil.

viskoossusklassid:
ISO VG 100, 150, 220, 320, 460, 680