2021. aasta oli meie emaettevõtte 85. juubeliaasta. ADDINOLi määrdeaineid toodetakse Saksamaal ja pannakse suurt rõhku made in Germany kvaliteedile.

Tootearenduses lasub meie fookus jätkuvalt kõrgkvaliteetsetel tööstusmäärdeainetel, nagu nt ADDINOL Eco Gear sarja transmissiooniõlidel ja kõrgtemperatuurilistel ketiõlidel, mida kasutatakse paljudes tööstusseadmetes üle maailma. Lisaks täiustame pidevalt oma gaasimootoriõlisid. Tihedas koostöös mainekate mootoritootjatega püüame alati töötada välja optimaalse lahenduse kõikide gaaside ja ekspluatatsioonitingimuste jaoks.

Autotööstuses on toimumas kiired arengud. ADDINOLi tootevalikust leiab sobivad määrdeained, mis vastavad uutele spetsifikatsioonidele ja kõrgenenud nõuetele. Uute mootorite puhul on võetud kindel suund vedelatele SAE 0W20 või isegi SAE 0W16 klassi mootoriõlidele, mida iseloomustab kütusesäästlikkus ja heitmete vähesus. Pealegi lisasime vanasõidukite tarbeks oma sortimenti uue ADDINOL Legends tootesarja.

Mida toob meile 2022. aasta

2022. aasta märksõnaks on laienemine. ADDINOLi määrdeainete aina kasvava nõudluse katmiseks paigaldati 2019. aastal Saksamaa tehasesse suuremad õlitsisternid. 2022. aasta kevadel valmib Leunas uus laohoone, mis võimaldab ladustada veelgi rohkem kaupa ja optimeerida logistikat. Uue laohoone katusele paigaldatakse päikesepaneelid, mis katavad tulevikus ühe kolmandiku meie elektrivajadusest.

Uue lao ehitus edeneb jõudsalt

Oleme endale seadnud kõrged sihid. Meil on hea meel, kui otsustate jääda sel teekonnal meiega ning usute jätkuvalt meie pädevusse!

Teie ADDINOLi meeskond