Süsteemide puhastus ja kaitse

Kettide, liugdetailide ja rullsüsteemide hoolduse raames soovitame tõrgeteta töö tagamiseks puhastada süsteemi regulaarselt tootega ADDINOL System Cleaner HT. ADDINOL System Cleaner HT on spetsiaalselt ette nähtud määrimis- ja etteandesüsteemi puhastamiseks ja kaitseks kuni +240 °C temperatuuril.

Ka uue masina käikulaskmisel ADDINOL Cliptec XHS ketiõliga pakub ADDINOL System Cleaner HT kasutamine olulisi eeliseid:

  • neutraliseerib ja eemaldab agressiivsed kemikaalid ning jääkained hõõrdepaaridelt,
  • takistab sadestiste teket ja
  • aitab hoida kogu süsteemi puhtana.

Lisaks soovitame ka enne üleminekut ADDINOL Cliptec XHS sarja ketiõli kasutamisele valmistada süsteem optimaalselt ette, loputades seda eelnevalt ADDINOLi tootega System Cleaner HT. Toode eemaldab liug- ja rullketisüsteemilt kõik puhastusjäägid, eelnevalt kasutatud määrdeaine jäägid ja mustuse. Saasteained lahustatakse tänu puhastusvahendi heale roomavusele ja pesemisvõimele ning kantakse süsteemist peente osakestena välja. Nii tagatakse määrdeaine ühtlane juurdevool, etteandesüsteemi puhtus ja töökindlus.

ADDINOL System Cleaner HT aitab pikendada masinatootjate plaanipäraseid hooldusvälpasid. Lisaks vähenevad energiatarve, määrdeainekulu ja hoolduskulud.

Palun järgige alati seadmetootja ettekirjutusi!

Võtke ühendust meie tehnilise meeskonnaga

Tooteid puudutavate küsimustega pöörduge palun meie abivalmi meeskonna poole. Selleks täitke allpool oleva kontaktivormi väljad või helistage numbril +372 627 9999.