Nagu on juba tavaks saamas, tuleme oma 85. juubeliks välja uuenenud ja täienenud tootevalikuga vanasõidukitele. Old– ja youngtimer’id esitavad määrdeainetele hoopis teistsuguseid nõudeid kui nüüdisaegsed sõidukid. Tänapäevased rohkete manustega mootoriõlid võivad põhjustada väärtuslikes hobiautodes tõsiseid mootoririkkeid. Seetõttu on just nendes sõidukites hädasti vaja kasutada spetsiaalselt neile kohandatud määrdeaineid.

ADDINOL Legends tootesari koosneb erinevate aastakäikude autodele sobivatest mootori- ja transmissiooniõlidest ning sel on täiesti omaette kujundusega etikett. Manusteta ehk legeerimata õlid ADDINOL Legends M 30 ja M 50 sobivad 1930ndate aastate sõidukitele. Väheselt legeeritud mootoriõlid ADDINOL Legends 10W-30 ja 15W-40 on ette nähtud kasutamiseks 50ndatest kuni 70ndatest aastatest pärinevates sõidukites. ADDINOL Legends 10W-40 ja 20W-50 on aga oma manusekomplektiga arendatud kõrgemate nõuete täitmiseks uuemates autodes alates väljalaskeaastast 1970. Manuaalkäigukastide usaldusväärse õlituse eest hoolitsevad ADDINOL Legends GL 80W, GL 90 ja GL 140. Automaatkäigukastide jaoks on saadaval ADDINOL Legends ATF.

Legends tootesarja ülevaade:

Legendide sarjast jõuavad kõigepealt müügile uued mootoriõlid Legends 10W-40, Legends 15W-40 ja Legends 20W-50. Ülejäänud tuttavad tooted saavad järk-järgult uued etiketid pärast olemasolevate tootevarude läbimüümist.