Erinevates tööstusharudes (nt terase- ja paberitööstuses) kasutatavad kinnised silinder- või koonushammasülekanded ja tsirkulatsioonisüsteemid nõuavad määrdeaineid, mis peavad vastu suurtele koormustele ja spetsiifilistele töötingimustele, nagu esmajoones kõrgetele temperatuuridele ja rohkele võõrosakeste sisaldusele. Spetsiaalselt selleks otstarbeks arendati tööstustransmissiooniõlide seeria ADDINOL Gear Oil 150 F kuni 460 F, mis täiendab nüüdsest ADDINOLi kõrge jõudlusega reduktoriõlide sortimenti.

ADDINOL Gear Oil F on toodetud hoolikalt valitud mineraalõli rafinaatide ning optimaalselt kokkusobitatud tsingi- ja tuhavaba manusekomplekti baasil. Suurepärane sööbimiskindlus ning väga tõhus kulumis- ja korrosioonivastane kaitse tagavad reduktorite ja masinate optimaalse jõudluse ja pika tööea. Tänu vananemiskindlusele saab rakendada pikki õlivahetusvälpi. Tsingi- ja tuhavaba manusekomplekt hoiab tsirkulatsioonisüsteemi suurtel termilistel koormustel puhtana, aidates muu hulgas vältida täiendavaid tööseisakuid filtrite vahetamiseks.

Lisaks peaaegu igat tüüpi kinnistele silinder- või koonushammasülekannetele sobib Gear Oil F suurtel koormustel töötavatele liuge- ja veerelaagritele, liigenditele ja juhikutele ning sukeldus- ja tsirkulatsioonõlituseks.

ADDINOL Gear Oil F õlid ületavad Saksa tööstusnormi DIN 51517-3 nõudeid ning vastavad ISO 12925-1 ja AGMA 9005-E02 nõuetele.
Õlidele on väljastatud litsents kasutamiseks ettevõtte SIEMENS/FLENDER silinder-, koonus- ja planetaarreduktorites ning mootorreduktorites.

ADDINOL Gear Oil F saavutab hinnanguga overall +++ parimad tulemused elastomeeridega ja värvidega kokkusobivuse testis, muu hulgas Freudenbergi staatilistes ja dünaamilistest tihenditestides.

Järgides motot „Vähem on rohkem“, saavutab ADDINOL Gear Oil F suurepärase tulemuse Flenderi vahutestis ning sobib seetõttu iseäranis hästi kasutamiseks valdkondades, kus pole võimalik tagada ideaalset puhtust, ja kui teatud tüüpi reduktorites esineb pritsimist.

ADDINOL Gear Oil F on saadaval viskoossusklassides ISO VG 150 kuni ISO VG 460.
ADDINOL Gear Oil F seeriaga asendatakse ADDINOL Getriebeöl CLP S tooteseeria.