ADDINOL ATF XN-ga täiendab Addinol oma automaatkäigukastiõlide sortimenti uue generatsiooni tootega. ATF XN täidab ja ületab USA ja Euroopa sõiduauto- ja veokitootjate kehtivaid jõudlusnõudeid. ADDINOL ATF XN sobib ideaalselt kasutamiseks Jaapani ja Korea sõiduautodes ja kergeveokites, mis esitavad erinõudeid vibratsioonisummutusele. Seetõttu sobib toode ideaalselt ka Mitsubishi, Nissani, Toyota ja Subaru sõidukitele.

Jaapani ja Korea sõidukite turuosa Euroopas kasvab pidevalt. Seetõttu on ADDINOL ATF XN tähtis ja vajalik sortimendi täiendus. Toote suureks eeliseks on selle universaalsus. Õli täidab ka AISIN automaatkastide, ZF TE-ML 14A, GM Dexron III ja Ford Mercon spetsifikatsioone ning vastab ühtlasi ka madalamate TASA, DEXRON ja MERCON spetsifikatsioonide nõuetele.

ADDINOL ATF XN automaatkäigukastiõli on innovaatiline kõrge jõudlusega määrdeaine. Selle spetsiaalselt arendatud manusetehnoloogia tagab stabiilselt muutumatu hõõrdeteguri kogu kasutusaja vältel. Nii saavutatakse ka nõutud efektiivne vibratsioonisummutus. Tänu oma suurepärasele vananemiskindlusele ületab õli Jaapani OEM-ide ja JASO M 315-Type 1A väga kõrgeid nõudeid määrdeaine kasutuseale.

ADDINOL ATF XN automaatkäigukastiõli kasutamisel avalduvad järgmised autojuhile tuntavad eelised:

  • oluliselt parem sõidumugavus,
  • pehmem käiguvahetus
  • ja kütusekulu vähenemine.

Addinoli uut automaatkäigukastiõli soovitatakse spetsiaalselt kasutada kontrollitud libisemisega hüdrotrafodes. ADDINOL ATF XN on ideaalne automaatkäigukastiõli Mitsubishi (SP III), Nissani (Matic), Toyota (T-IV), Subaru (ATF), Isuzu (Besco ATF-III), Mazda, Daihatsu, Hyndai, Honda või Kia sõiduautodele ja kergeveokitele.
Lisaks täidab ADDINOL ATF XN ka AISIN automaatkastide, ZF TE-ML 14A, GM Dexron III ja Ford Mercon spetsifikatsioone.