Tootega ADDINOL Multiplex FD 00 täiendab Addinol määrdeainete valikut farmaatsia-, toiduaine- ja kosmeetikatööstusele ning pakub erimääret, mis kuulub NLGI klassi 00. Erinevates kasutusvaldkondades vajatakse konsistentsi klassi NLGI 00 kuuluvat määret. ADDINOL Multiplex FD 00 omadused ja kasutusvõimalused on võrreldavad toodetega Multiplex FD 1 ja Multiplex FD 2.

ADDINOL Multiplex FD 00 on valget värvi toiduainetööstuses kasutatav poolvedel NLGI 00 määre, mis baseerub sünteetilisel süsivesinikul (PAO) (viskoossusega 350 mm²/s 40 °C juures), sööbimisvastastel (EP) manustel ja alumiiniumkompleksseebil. Kasutustemperatuur jääb -45 °C ja +160 °C vahele, lühiajaliselt on toodet lubatud kasutada ka kuni +200 °C temperatuuril.

Multiplex FD 00 on spetsiaalselt ette nähtud kasutamiseks keskmäärimissüsteemides poolvedelate määretega määritavate reduktorite, veere- ja liugelaagrite määrimiseks. Lisaks sobib toode iseäranis hästi kasutamiseks määrimiskohtades, kus pole välistatud määrdeaine kokkupuude toiduainetega.

ADDINOL Multiplex FD 00 on kantud NSF H1 toodete nimekirja (registreerimisnumber 143065).