Tootega ADDINOL EP Mehrbereichsfett LM 1 EP täiendab Addinol oma määrete valikut tööstusele ja ehitussektorile ning pakub määret konsistentsiga NLGI 1.
Erinevates kasutusvaldkondades vajatakse konsistentsi klassi NLGI 1 kuuluvat määret. Uue LM 1 EP määrde omadused ja kasutusvõimalused on võrreldavad toodetega EP Mehrbereichsfett LM 2 EP ja EP Mehrbereichsfett LM 3 EP.

ADDINOL EP Mehrbereichsfett LM 1 EP on helepruuni värvi NLGI 1 määre, mis baseerub mineraalõlil (viskoossusega 195 mm2/s 40 °C juures), sööbimisvastastel (EP) lisanditel ja Li-12-hüdrostearaat-seebil. Kasutustemperatuur jääb -30 °C ja +130 °C vahele, lühiajaliselt on lubatud kasutada ka kuni +140 °C temperatuuril. Toode sobib ideaalselt pikaealise sööbimisvastase universaalmäärdena kasutamiseks tööstus- ja ehitussektoris. LM 1 EP sobib veere- ja liugelaagrite määrimiseks laias temperatuurivahemikus ning suurtel survekoormustel ja vibratsiooni tingimustes. Väga pehme konsistentsi tõttu on LM 1 EP eriti sobilik automaatsete määrimisseadmete jaoks.