Survevedelik ADDINOL Arctic Fluid 22 on täiesti uus lahendus, mis on välja töötatud kasutamiseks metallide lõiketöötlusele ülikõrgeid nõudeid esitavates sisetreipinkides. Arctic Fluid 22 arendati spetsiaalselt välja koostöös metallitööpinkide tootjaga Schiess GmbH. Ascherslebenis (Saksamaal) asuv ettevõte Schiess GmbH konstrueerib ja toodab koos Hiina suurima metallitööpinkide tootjafirmaga Shenyang Machine Tool Co metallitööpinke ja muid terviklahendusi rahvusvahelisele masinaehitustööstusele. Schiess esitab väga kõrgeid nõudeid määrdeaine viskoossus-temperatuurilisele sõltuvusele ja kulumisvastasele toimele. Käimasolevate testide lõppedes on oodata Addinoli tootele Arctic Fluid 22 Schiess GmbH litsentsi.

ADDINOL Arctic Fluid 22 survevedelikul on väga kõrge viskoossusindeks (VI >300), mis tagab võimalikult väiksed muutused vedeliku voolavuses. Töötingimustes tähendab see ühtlast rõhku ja voolamiskiirust väga erinevatel ja vahelduvatel temperatuuridel, mis omakorda tagab spetsiaalselt lõppviimistluse puhul metalldetailide äärmiselt täpse töötluse. Lisaks väga heale koormustaluvusele ja optimaalsele hõõrdumisele on määrdeaine ka äärmiselt külmakindel (hangumispunkt -57 °C).

ADDINOL Arctic Fluid 22 võib kasutada ka teistes hüdrosüsteemides. Arctic Fluid 22 leiab kasutust kõikjal, kus on tegemist vahelduvate ja eriti raskete kliimatingimustega ning nõutakse kõrgeimatele nõuetele vastavate töövedelike kasutamist.

ADDINOL Arctic Fluid 22 on saadaval 20 l kanistrites.