Motosport muutub üha populaarsemaks. Olgu teel või maastikul, järjest rohkem pealtvaatajaid jälgib vaimustusega kihutamist ringrajal või krossimootorrataste kaskadöörlikke hüppeid. Fakt on aga see, et tavalised õlid, olgu nad nii suure jõudlusega kui tahes, ei sobi enamasti niivõrd karmideks tingimusteks.

Koostöös valdkonna tippettevõttega LangTuning, mis asub Saksimaa sõidukitööstuse sünnilinnas Zwickaus, arendati mootoriõli ADDINOL POLE POSITION HIGH SPEED 2T. Juba testifaasis, mis kulges väga edukalt, noppis toode traditsioonilistelt Simson Grand Prix’ võistlustelt mitu võitu.

ADDINOL Pole Position High Speed 2T on kõrge jõudlusega seguõli õhk- ja vesijahutusega kahetaktilistele mootoritele. Tänu hoolikalt valitud sünteetilistele baasõlidele ja spetsiaalselt arendatud manusekomplektile on ADDINOL Pole Position High Speed 2T eriti hea koormustaluvusega, tagades tõhusa kaitse ka kõige raskemates tingimustes.

Nagu motospordis tavaks, ei sisalda toode eelsegukomponente ja seetõttu tuleb õli enne kasutamist segada hoolikalt kütuse sekka. Oma tehniliste ja füüsikaliste omaduste tõttu on ADDINOL Pole Position High Speed 2T mootoriõlil kõrge keemistemperatuur ja stabiilne õlikelme. Nii on tagatud pindaktiivsete manuste optimaalne kulumis-, korrosiooni- ja saastumisvastane toime. Agregaadid on optimaalselt kaitstud ka pikkade tööseisakute vältel.