ADDINOL Ökosynth Fluid 100 on eriline manustepakett lisamiseks hüdroliftide hüdroõlidesse. Addinol Lube Oil GmbH partnerid palusid õlifirmal välja töötada praktilise ja lihtsa laheduse järgnevale probleemile: vanemat tüüpi liftide kabiinid liiguvad korruseni jõudes oma lõppasendisse katkendlikult. Ebasujuva liikumise põhjusteks on kulumine, vanadus ja liigne hõõrdumine. Addinol võttis väljakutse vastu ja arendas manustepaketi, mis parandab kasutatava määrdeaine liugeomadusi ning muudab silindrite liikumise ühtlaseks.

Toodet ADDINOL Ökosynth Fluid 100 võib lisada nt järgnevatesse hüdroõlidesse:

ADDINOL HV ECO FLUID
ADDINOL Hydrauliköl HVLP
ADDINOL Hydrauliköl HLPD
ADDINOL Hydrauliköl HLP
ADDINOL Hydrauliköl HLP AF
ADDINOL Ökosynth Super HEES
ADDINOL Ökosynth HEES
ADDINOL Ökoplus HETG

Tootega ADDINOL Ökosynth Fluid 100 on võimalik oluliselt vähendada ja osaliselt isegi täiesti ära hoida hüdroliftide katkendlikku liikumist. Lisaks võib Ökosynth Fluid 100 manustepaketti kasutades loobuda kulukast õlivahetusest. Toode hoiab ära lifti rivist väljalangemise. ADDINOL Ökosynth Fluid 100 kasutamine väikestes kogustes (kontsentratsioonis 0,5% kuni 1%) ei too endaga kaasa negatiivseid muutusi kasutatavas hüdro- või tsirkulatsiooniõlis.

ADDINOL Ökosynth Fluid 100 leiab kasutust elektroonilise juhtimissüsteemita vanemat tüüpi liftides (nt ettevõtte OTIS liftides). Lisand on eelkõige mõeldud kasutamiseks HLP hüdroõlis. Addinoli toodet Ökosynth Fluid 100 võib lisada ka aastaringsetesse HVLP hüdroõlidesse, mida kasutatakse rasketes ekspluatatsioonitingimustes ja välishüdraulikaseadmetes.
Manustepaketti võib segada nii mineraalsete, sünteetiliste kui ka biolagunevate hüdro- ja tsirkulatsiooniõlidega. ADDINOL Ökosynth Fluid 100 on biolagunev ja aitab seega säilitada õlide keskkonnasõbralikke omadusi. Lisaks pidurdab toode suurepäraselt rooste teket.

Pakend
ADDINOL Ökosynth Fluid 100 on saadaval 20 l kanistrites.