Transmissioonid on tõelised individualistid ja seetõttu ei ole kõik transmissiooniõlid ühesugused. Nad ei määri pelgalt sõiduki käigukasti, vaid peavad lisaks transmissioonisüsteemi ja veosilla määrimisele täitma mitmekesiseid transmissiooniõlidele kehtestatud nõudeid. Need nõuded on kõrged ja muutuvad transmissioonide pideva edasiarenemise tõttu üha keerukamaks. Moodsad CVT variaatorkastid tagavad igas sõidusituatsioonis täpselt õige ülekande. Astmeteta ja veojõu katkestuseta käiguvahetuseks vajavad nad uut ADDINOLi automaatkäigukastivedelikku ADDINOL ATF CVT.

ADDINOL ATF CVT on nüüdsest saadaval ja täiendab meie senist automaatkäigukastivedelike sortimenti. Toode on spetsiaalselt arendatud sõiduautode CVT ülekannetele. CVT on lühend sõnadest Continuously Variable Transmission, tähistades kindla ülekandesuhtega astmeteta käigukasti.

ADDINOL ATF CVT täidab pehme käiguvahetuse nõuet CVT variaatorkastides ning tagab mugava käiguvahetuse ja masinaosade pika tööea. ADDINOL ATF CVT on täissünteetiline kvaliteettoode moodsaimatele CVT variaatorkastidele. Spetsiaalne manusekomplekt tagab õli pika kasutusea, usaldusväärse määrimise pärast sõiduki käivitumist ja kerge käiguvahetuse madalatel välistemperatuuridel.

ADDINOL ATF CVT täidab ja ületab rahvusvahelisi spetsifikatsioone ja OEM-ide jõudlusnõudeid:
Audi/VW TL 52180/G 052 180
Mercon C
Ford CVT 23/CVT 30
Honda HMMF
Toyota TC
Nissan NS-2
Mitsubishi CVTF-J1/SP-III
Subaru NS-2/Lineartronic CVTF
Mini Cooper EZL 799
Hyundai Genuine CVTF
Hyundai/Kia SP-III
Suzuki TC/NS-2/CVT Green 1
Dodge/Jeep NS-2/CVTF +4
GM/Saturn DEX-CVT
MB 236.20

TÄHELEPANU: toodet ei soovitata kasutada Toyota ja Fordi CVT hübriidülekannetes!