Teekond villast kuni kampsuni valmimiseni on tänapäeval valdavalt automatiseeritud. Tekstiilitööstuse eesmärk on toota järjest suuremates kogustes ja stabiilselt kõrge kvaliteediga kõige erinevamaid tekstiile. Väikeste ekspluatatsiooni- ja hoolduskulude ning usaldusväärse ja seisakuteta töö tagamiseks pakub ADDINOL parimaid lahendusi ring- ja lamekudumismasinate nõelte ja platiinide määrimiseks.

Additex SW tekstiilmasinaõlid on arendatud ja toodetud kõrgkvaliteetsete mineraalõli rafinaatide ja optimaalse tsingivaba manusekomplekti baasil. Õlid on kergesti väljapestavad, kuna emulgeerivad kiiresti vett ja tekstiilitööstuses kasutatavaid pesuvedelikke, väga hea kulumiskaitsega ning usaldusväärse korrosioonikaitsega. Tänu nendele omadustele on tagatud nõelte ja platiinide optimaalne jõudlus ja pikk tööiga. Tsingivabad manused ei tekita setteid ja hoolitsevad puhta keskmäärimissüsteemi eest.

Lisaks sellele, et Additex SW on tüüpiline nõelte määrdeõli, võib seda kasutada ka sissetöötamisõlina, mis eemaldab usaldusväärselt kulumisproduktid ja tagab hõõrdepaari täpse sissetöötamise.

Additex SW tekstiilmasinaõlid ületavad Saksa tööstusnormi DIN 62136-1 nõudeid ja on saanud heakskiidu Groz-Beckertilt kasutamiseks nõelte õlina ring- ja lamekudumismasinates.

Additex SW on saadaval järgmiste viskoossustena ja pakendites:
ISO VG 22: vaat, 20 l kanister
ISO VG 32: vaat, 20 l kanister
ISO VG 46: vaat, 20 l kanister

Additex SW asendab ADDINOLi tekstiilmasinaõlide tooteseeria ADDINOL Textilmaschinenöle T.