Meie ADDIFLON PFPE sarja kõrge jõudlusega määrded on end viimaste aastate jooksul tõestanud paljudes määrimiskohtades suurtel koormustel. Nad sobivad ideaalselt termiliselt koormatud veere- ja liugelaagritele ning leiavad edukalt rakendust konveierite rullikutes, kuivatus-, lakkimis- ja emailimis- või tunnelahjudes.

ADDIFLON PFPE sarja kuuluvad ADDIFLON PFPE Premium XH 1 PLUS konsistentsi klassis NLGI 1 ja ADDIFLON PFPE Premium XH 2 PLUS konsistentsi klassis NLGI 2. Nüüd täieneb sari poolvedela määrdega ADDIFLON PFPE Premium XH 0 PLUS, mis kuulub NLGI klassi 0.

See valget värvi poolvedel määre sobib samuti kasutamiseks laias temperatuurivahemikus (-40 °C kuni +260 °C) ning talub väga hästi temperatuurikõikumisi ja suurt koormust. Pealegi kaitseb ADDIFLON PFPE Premium XH 0 PLUS suurepäraselt korrosiooni eest ning on vastupidav veele ja agressiivsetele kemikaalidele, nagu lahustitele, kontsentreeritud hapetele ja leelistele ning alkoholidele ja halogeenidele.

ADDIFLON PFPE Premium XH 0 PLUS kindlustab määritavate osade pika tööea ja arendati spetsiaalselt kõrval veerus loetletud rakendusteks.

Kasutusnäited:
– tööpinkide (CNC-, frees-, trei- ja puurpinkide ning töötluskeskuste) kuulkruviülekanded ja positsioneerimisseadmed;
– täppismõõtesüsteemid;
– väikse lõtkuga või lõtkuta juhikud ja lineaarteljed survevalumasinates, tekstiilitööstuses, meditsiinitehnikas ja automaatikas;
– peenmehaanika 3D-printerites (kiire prototüüpimine) ja robootikas;
– reguleerimisajamid keemiatööstuses.

NB! Toote tarneaeg on ca 1 kuu.

Täpsema info saamiseks saada meil või helista: info@addinol.ee, +372 627 9993.