Uuel aastal tähistavad ADDINOLis jõudlust kolm tähte: ACP. ADDINOL Care Protect nime all toome turule kvaliteetse universaalaerosooli, millel on mitmekülgsed kasutusvõimalused nii koduses majapidamises kui kutsetöös. Sünteetiliste baasõlide ja karboksüülhapete estrite ühendamisel efektiivse manusekomplektiga on saadud tõhus korrosioonitõrjeaerosool. ACP sobib kõikide pindade määrimiseks, konserveerimiseks ja puhastamiseks ning kõikideks rakendusteks. Siia alla kuuluvad erinevad tööd majas, aias ja töökojas, aga ka tootmisseadmete hooldamine. Tüüpilised kasutusalad on nt šarniiride, keermete või kruvide määrimine, rooste või mustuse eemaldamine metallpindadelt ning tööriistade konserveerimine.

ACP on suurepäraste korrosioonivastaste omadustega (ka siis, kui esineb kokkupuudet veega), sobib kasutamiseks laias temperatuurivahemikus ja kaitseb väga hästi kulumise eest. ACP moodustab stabiilse õlikile kõikide toorikute pikaajaliseks kaitseks. Aerosool avab kinnijäänud ühendused ja tungib läbi rooste. Peale selle on ta ka lahustivaba ja lõhnatu.

ACP on saadaval 200 ml ja 500 ml aerosoolpudelis. Aerosoolpudelid on varustatud muudetava pihustuspeaga. Vastavalt vajadusele saab ADDINOL Care Protectiga katta korraga suurema ala või suunata õli kõrsaplikaatori abil kindlasse punkti – universaalaerosool, mis on kasutatav kõikides olukordades.