Hammasrattad, hammaslatid ja hammasvööd, mis töötavad tingimustes, kus valitsevad suured survepinged ja kõrged temperatuurid, vajavad eriti hoolikat ja usaldusväärset määrimist. Nõutud on stabiilsed määrded, mis peavad vastu suurele survepingele, on termiliselt stabiilsed ja tagavad hõõrdepaaride optimaalse kaitse. Lisasime spetsiaalselt nende nõuete täitmiseks oma adhesiivsete määrete valikusse uue toote.Uus määre ADDINOL Combiplex OG 0-2500 sobib eelistatult kasutamiseks igat tüüpi pöördahjude ja veskite lahtiste ülekannete automaatseks pihustusmäärimiseks kõrgetel temperatuuridel.

ADDINOL Combiplex OG 0-2500 on toodetud poolsünteetilisest baasõlist ja alumiiniumkompleksseebist. Toode on erakordselt oksüdatsioonikindel, kaitseb usaldusväärselt korrosiooni eest ja nakkub väga hästi hõõrdepaaridega. Määret iseloomustab erakordne mehaaniline stabiilsus ja peente osakestena dispergeeritud grafiidi tõttu survekindlus.

ADDINOL Combiplex OG 0-2500 pakub olulisi eeliseid kasutamisel kõrgematel temperatuuridel ja väga väikestel pöörlemiskiirustel. Tänu suuremale baasõli viskoossusele saavutab Combiplex OG 0-2500 parema koormustaluvuse. Kasutustemperatuur jääb -20 °C ja +200 °C vahele (lühiajaliselt kuni +250 °C).