Seniste Antifreezeʼi seeria toodetega pakub ADDINOL jahutusvedelikke peaaegu igale mootorile. Nüüd täiendati meie sortimenti spetsiaalselt statsionaarsetele agregaatidele ettenähtud tootega ADDINOL Antifreeze Extra 4060.

Antifreeze Extra 4060 põhineb tänapäevasel ja äraproovitud OAT tehnoloogial (Organic Acid Technology). OAT jahutusvedelikud on silikaadivabad. Radiaatori korrosioonikaitse eest vastutavad siin orgaanilised soolad. Jahutusvedelikku on eelnevalt segatud spetsiaalse veega (sisaldab 60% vett). Selline kombinatsioon tagab kogu agregaadi pikaajalise kaitse.

ADDINOL Antifreeze Extra 4060 tagab optimaalse külma- ja korrosioonikaitse viieks aastaks ja kuni -27 °C temperatuuril (vastavalt GE Jenbacher TA 1000-0201 nõudele). Tänu spetsiaalse vee kasutamisele on välistatud madalast veekvaliteedist tingitud negatiivne mõju jahutussüsteemile. Nii saavutatakse optimaalne ja stabiilne kvaliteet sõltumata kohapealsetest oludest ja tingimustest ning toode on kohe kasutusvalmis. Kasutatav vesi täidab juhtivate OEM-ide tehnilisi nõudeid. Häirivate sadestiste ja vahu teke on välistatud. Toode tagab kogu kasutusaja vältel optimaalse soojusvahetuse.

Palun järgige muude (silikaadipõhiste) jahutusvedelike väljavahetamisel tootjate ettekirjutusi ja meie spetsiaalseid nõuandeid.

ADDINOL Antifreeze Extra 4060 sobib eriti hästi kasutamiseks koostootmisagregaatides ja omab litsentse: GE Jenbacher TA 1000-0201 (running), MWM 0199-99-2091, MAN 342 SNF.