ADDINOLi uus inertne määre ADDIFLON PFPE Premium FD 2 on NSF-H1 tootena ette nähtud kasutamiseks toiduaine-, farmaatsia- ja kosmeetikatööstuses. Määre sobib iseäranis hästi pikaajaliseks määrimiseks kuni +260 °C ja lühiajaliselt kuni +280 °C temperatuuril.
Toote valmistamiseks on baasõlina kasutatud  perfluoropolüeeterõli (PFPE) ja tahkestina polütetrafluoroetüleeni (PTFE). Uus toode täiustab ADDINOLi inertsete määrete valikut.

ADDIFLON PFPE Premium FD 2 on termiliselt ja keemiliselt äärmiselt stabiilne. Koksistumine ja polümerisatsioon on välistatud. ADDIFLON PFPE Premium FD 2 on vastupidav radioaktiivsele kiirgusele, lahustitele, kontsentreeritud hapetele ja leelistele ning alkoholile ja halogeenidele. Toode saavutab isegi kõrgetel temperatuuridel keskmisest pikema kasutusea.

ADDIFLON PFPE Premium FD 2 sobib ideaalselt suure termilise koormuse all töötavate liuge- ja veerelaagrite määrimiseks küpsetusautomaatides, küpsetusliinides, ahjukärudes, kalandrites, konveierikettide juhtrullides, puhumis-, survevalu- ja kileautomaatides.

ADDIFLON PFPE Premium FD 2 tähis on DIN 51502 kohaselt KFK2U-40. Kasutustemperatuur jääb -40 °C ja +260 °C vahele (lühiajaliselt kuni +280 °C).

ADDIFLON PFPE Premium FD 2 ei tohi segada tavapäraste plastsete määretega. Toode sobib kokku ainult PFPE-põhiste määretega. Esmakasutamisel või mitteinertse määrde asendamisel ADDINOLi tootega ADDIFLON PFPE Premium FD 2 tuleb laagrid eelnevalt hoolikalt puhastada ja vana määre eemaldada. Puhastamiseks kasutage ADDIFLON PFPE Solventi.

Sissekannet NSF registris näete aadressil http://www.nsf.org/usda/Listings.asp
NSF-H1 registreerimisnumber: 147 255