Määrdeainete turg on pidevas muutumises ja meie käime ajaga kaasas. 2023. aasta juunis lisandunud uute toodetega reageerime viimastele arengutele pakkumises ja nõudluses.

Asendustoode määrdeõlile ADDINOL Schmieröl RL 2

ADDINOL Schmieröl RL 2 toorme piiratud kättesaadavuse ja ühe koostisosa ümberliigitamise tõttu töötasime välja parema koostisega asendustoote, mis on saadaval ADDINOL Schmieröl RL 3 nime all.

ADDINOL Schmieröl RL 3 pakub laagri-, tsirkulatsiooni- ja masinaõlina tarbijale samu häid eeliseid nagu selle eelkäija. ADDINOL Schmieröl RL 3 sobib muu hulgas  kasutamiseks metallitööpinkides, tekstiilitööstuse kiiresti pöörlevate spindlite, mõõteriistade ning kiirete peenmehaanika seadmete määrimiseks. Uus määrdeõli on parimate vananemisvastaste omadustega ning kaitseb masinaosi usaldusväärselt korrosiooni ja kulumise eest. ADDINOL Schmieröl RL 2 ja RL 3 segunevad omavahel probleemideta.

Tekstiilimasinad vajavad sobivat õli

Täiendus kompressoriõlide valikus

Suurenenud nõudluse tõttu on nüüdsest polüalfaolefiinidel (PAO) baseeruv ADDINOL Verdichteröl VDL S sari saadaval ka viskoossusklassis ISO VG 100. Uus ADDINOL Verdichteröl VDL 100 S paistab silma oma erakordselt tõhusa manusekomplektiga, mis parandab õli vananemiskindlust ning korrosiooni- ja kulumisvastast toimet. Toodet võib kasutada õhu-, kruvi- ja rotatsioonlabakompressorites ning mõningates külmutusmasinates.

Kruvikompressor

Võtke ühendust meie tehnilise meeskonnaga

Tootepäringud palume edastada allpool oleva kontaktvormi kaudu. Lisaküsimuste korral kontakteeruge meie abivalmis meeskonnaga.