Toiduaine-, kosmeetika- ja farmaatsiatööstuses vajatakse määrdeaineid, millel puudub kokkupuutel toiduainete, kosmeetikatoodete või ravimitega negatiivne mõju tarbija tervisele. Need määrdeained on tervisele ohutud, USA Riikliku Teadusfondi (NSF – National Sanitation Foundation) kontrollitud ja kantud NSF H1 toodete nimekirja. Addinol täiendas oma sortimenti kahe uue H1 tootega.

ADDINOL FG Hydraulic Oil 68 (NSF-H1 reg-nr: 142188) on toodetud meditsiinilise valgeõli baasil ja kuulub viskoossusklassi ISO-VG 68. Kõik lisandid on tervisele ohutud, lõhnatud ja maitsetud. Toode võib kokku puutuda toiduainetega. ADDINOL FG Hydraulic Oil 68 vastab DIN 51524-2 järgi HLP hüdroõlidele kehtestatud nõuetele. ADDINOL FG Hydraulic Oil 68 kaitseb masinaosi korrosiooni eest, on heade sööbimisvastaste omadustega ja suurepärase vee separeerimisvõimega. Õli on ette nähtud kasutamiseks hüdrosüsteemides, kuid seda võib kasutada ka vaakumpumpades, kompressorites ja väikestes reduktorites, mis ei esita määrdeainele kõrgeid nõudeid.

ADDINOL FG Gear Oil 220 (NSF-H1 reg-nr: 142189) on toodetud meditsiinilise valgeõli baasil ja  kuulub viskoossusklassi SAE 90 (viskoossus 40 °C juures: 201 mm²/s). Kõik lisandid on tervisele ohutud. Toode võib kokku puutuda toiduainetega. ADDINOL FG Gear Oil 220 pakub masinaosadele tõhusat kaitset rooste ja värviliste metallide korrosiooni eest. Suurepärase sööbimisvastase kaitse ja heade kulumisvastaste omaduste tõttu kasutatakse toodet peamiselt reduktoriõlina tööstuses. Kasutustemperatuur jääb 0 °C ja 90 °C vahele.
ADDINOL FG Gear Oil 220 täidab ka tsirkulatsiooniõli ja kõrge viskoossusega hüdroõli nõudeid.

NSF H1 toodete nimekirja näete aadressil: http://www.nsf.org/usda/Listings.asp.