ADDINOL Combiplex OG 05

Spetsiaalsest kompleksseebist, sünteetilistest süsivesinikest ja mineraalõlist koosnev ADDINOL Combiplex OG 05 on uue põlvkonna määrdeaine, mis on spetsiaalselt välja töötatud keskmiste kuni suurte hammasajamite määrimiseks. Määre on hea nakkuvusega, survekindel, suurepärase kulumisvastase kaitsega ja kasutatav kuni +140 oC temperatuuride juures.

Kasutusalad
ADDINOL Combiplex OG 05 sobib suurte hammasajamite sukeldus-, tsirkulatsioon- või pihustusmäärimiseks.
Sellised ajamid on kasutuses tsemendi-, lubja-, kipsi-, kaevandus- ja keemiatööstuse ning elektrijaamade trummelahjudes, toruveskites, trumlites ja sarnastes masinates. Combiplex OG 05 sobib ka suhkru- ja paberitööstuse ning mereväe ja offshore tehnika keskmiste kuni suurte ajamite määrimiseks.

ADDINOL Addilith EP 0
ADDINOL Addilith EP 0 on spetsiaalne määre, millel on palju kasutusvõimalusi.

Kasutusalad
ADDINOL Addilith EP 0 sobib tigu- ja hammasülekannete ning aeglaste väikereduktorite määrimiseks. Lisaks võib toodet kasutada isoleeritud, väikse laagrilõtkuga ja suure pöördearvuga veere- ja liugelaagrite määrimiseks. ADDINOL Addilith EP 0 leiab muuhulgas kasutust garaažiuste ajamite, rööbassõidukite lehtvedrustuse ja teleskooptelgede liugelaagrite määrimisel. Multifunktsionaalse määrdena sobib Addilith EP 0 kasutamiseks veokites, ehitus-, eri- ja põllumajandusmasinates.

Pakend
ADDINOL Combiplex OG 05 (art nr 717999) on saadaval kaanega vaadis, 18 kg ämbris.
ADDINOL Addilith EP 0 (art nr 717243) on saadaval kaanega vaadis, 18 kg ämbris ja 1 kg pakendis.