Hüdroõlide rohked kasutusvõimalused ulatuvad mobiilsetest põllu- ja metsamasinatest kuni statsionaarsete masinateni erinevates tööstusharudes. Kasutusvõimaluste mitmekesisusest tuleneb omakorda nõudlus laia valiku hüdroõlide järele, mis hoolitseksid tõhusa määrimise eest, kannaksid üle energiat, kaitseksid korrosiooni- ja kulumise eest, jahutaksid süsteemi ning juhiksid mustuseosakesed filtrisse. ADDINOL HV Eco Fluid on end läbi aastate igati tõestanud ja nüüdsest olemas ka tsingivaba versioonina, et katta veelgi laiemat kasutusspektrit.

ADDINOL HV Eco Fluid AF on saadaval ISO viskoossusklassides 32 ja 46. Tsingivaba manusekomplektiga mineraalõlipõhine hüdroõli sobib tänu viskoossuse vähesele sõltuvusele temperatuurist aastaringseks kasutamiseks liikurmasinate hüdraulikas ning kindlustab ka statsionaarsetes masinates suure hüdrojõu täiskoormusel. Tsingivaba koostis tuleb tarbijale kasuks ja tagab pikad vahetusvälbad eelkõige just niisketes ekspluatatsioonitingimustes. Töövedelik takistab efektiivselt sadestuste ja muda teket. Lisaks vananemiskindlusele ja nihkepinge stabiilsusele räägib ADDINOL HV Eco Fluid AF-i kasuks ka see, et ta sobib aastaringseks kasutuseks vahelduvatel temperatuuridel ning pakub usaldusväärset kaitset kulumise ja korrosiooni eest. Parimate hõõrdumisvastaste omaduste tõttu on ADDINOL HV Eco Fluid AF-il suur energiasäästu potentsiaal. ADDINOL HV Eco Fluid AF 32 ja 46 on saanud heakskiidu kasutamiseks firmade Engel ja KraussMaffei Technologies survevalumasinates

ADDINOLi tootevalikust leiab hüdroõlid väga erinevateks rakendusteks ja masinatootjate nõuete täitmiseks. Kiire ülevaate saate meie kaheleheküljelisest brošüürist. Lisaks sellele annab ka meie hüdroõlide Performance Profile põhjaliku ülevaate ADDINOLi tootevaliku eelistest ja üksikasjalikke selgitusi oluliste tooteomaduse, nagu puhtusklassi, filtreeruvuse, vee ja õhu eraldusvõime ning viskoossusindeksi kohta.

Võtke ühendust meie tehnilise meeskonnaga

Tootepäringud palume edastada allpool oleva kontaktvormi kaudu. Lisaküsimuste korral kontakteeruge meie abivalmis meeskonnaga.