Määrdeainete arendamisel tööstusharudele, kus kehtivad ranged ohutus- ja hügieeninõuded, nagu nt toiduainetööstuses, seisneb peamine väljakutse selles, kuidas saavutada toote head jõudlusomadused, kui toorainete ja manuste kasutamine on piiratud. Sama kehtib tundlikele tööstusharudele sobivate puhastusvahendite kohta. Selleks et saaksime oma klientidele pakkuda pindade ja masinaosade puhastamiseks tõhusat ja ohutut lahendust, lisame FoodProof tootesarja kaks efektiivset ja tugevatoimelist puhastusvahendit. ADDINOL FoodProof Uni Cleaner ja ADDINOL FoodProof Special Cleaner on veepõhised pesu- ja puhastusvahendid, mis sobivad vastavalt NSF A1 registreeringule (taotlemisel) kasutamiseks toidu töötlemisega otseselt või kaudselt tegelevate kohtade kõikidel pindadel, kus ei toimu vahetut kokkupuudet toiduainetega. Mõlemad puhastusvahendid on kasutusvalmis lahused.

ADDINOL FoodProof Uni Cleaner on veepõhine leeliseline puhastusvahend, mis eemaldab ohutult taimsete ja mineraalsete õlide ja määrete jäägid, samuti valkude, eraldusainete, tahma, vahade, värsked värvaine- ja pigmentvärvijäägid. Suurepärane roomavus ja nakkuvus pikendab toimeaega ning soodustab pisimate osakeste lahustumist. ADDINOL FoodProof Uni Cleaner leotab lahti isegi kuivanud setted. Puhastusvahend hoiab lahustunud mustuseosakesed heljumis ega lase neil uuesti ladestuda.

ADDINOL FoodProof Uni Cleaner tagab tänu heale nakkuvusele usaldusväärse puhastuse isegi keerulistes kohtades. Vahendi pealekandmisel sobiva pihustuspeaga nakkub aktiivvaht isegi vertikaalsete pindadega, tagades optimaalse puhastuse. Puhastusvahendit võib lahjendada veega kuni vahekorras 1:40. Veega segades väheneb vahendi viskoossus ja vahustumisvõime. ADDINOL FoodProof Uni Cleaneriga tohib puhastada terasest ja roostevabast terasest pindasid, kuid mitte alumiiniumit. Toiduainetööstuses tuleb pärast puhastusvahendi kasutamist loputada pinnad veega üle.

ADDINOL FoodProof Special Cleaner on veepõhine vähevahutav puhastusvahend, mis eemaldab ohutult tõrksa mustuse tootmisseadmetelt, iseäranis toiduainetööstuses. Puhastusvahend lahustab isegi erimäärete jäägid, kummi hõõrdumisjäljed, vahad, bituumeni, õlid ja pastad. Dispergandid piiravad mustuseosakesed ümber ja hoiavad heljumis, takistades nende koondumist ja ladestumist. Vahendi pinnale kerkinud lahustunud mustuse pealt ära koorimisega on võimalik puhastusvahendi kasutusiga pikendada nt sukelvannis. ADDINOL FoodProof Special Cleanerit tohib kasutada nii masinaga kui käsitsi puhastamiseks. Toode sobib terasest, roostevabast terasest ja alumiiniumist pindadele. Toiduainetööstuses tuleb pinnad loputada pärast puhastamist veega üle.

ADDINOL FoodProof tootesari: ketiõlid, transmissiooniõlid, hüdroõlid, kompressoriõlid, määrded ja aerosoolid kasutamiseks toiduainetööstuses

ADDINOL FoodProof tootesari: ketiõlid, transmissiooniõlid, hüdroõlid, kompressoriõlid, määrded ja aerosoolid kasutamiseks toiduainetööstuses