23. oktoobril leidis aset Addinoli kliendipäev, millest võttis osa üle 200 Addinol Mineralöl Marketing OÜ kliendi. Kliendipäev toimus Kesk-Eesti väikelinnas, Paide kultuurikeskuses. Üle kümneaastase traditsiooniga kliendipäev meelitab osalejaid väärtusliku määrdeainetealase informatsiooniga, mida jagab oma klientidele Addinoli Eesti meeskond.

Addinoli kliendipäeva on korraldatud juba aastaid ning sinna on olnud alati oodatud kõik Addinoli toodete müügiga seotud inimesed, alates suurte tööstusettevõtete juhtidest kuni jaepakendi müüjateni. Mõned aastad tagasi loodud töögruppide süsteem sai klientide poolt suure heakskiidu ja seepärast on antud vormis ka jätkatud. Töögruppide süsteem tähendab seda, et pärast avasõna jagunevad külalised ruumidesse, kus toimuvad ettekanded ja arutelud vastava valdkonna teemadel.

Nimetatud töögrupid olid järgmised:
jaemüük,
transport,
tööstus,
edasimüüjad,
venekeelne grupp.

Igas töögrupis esines järjestikku mitu lektorit. Näiteks marketingist räägiti nii jaemüüjate kui ka edasimüüjate grupile. Selline lektorite vahetumine muutis töögrupi sisu mitmekülgsemaks ja põnevamaks.

Kõikidele osalejatele kingiti väike meene. Päeva lõpetuseks esinesid Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri orkestrandid esmalt klassikalise muusikaga ning seejärel Addinoli riietuses muusikalise showga Addinoli taaral (4; 5, 20; 50 ja 200 l).

Lühike tagasivaade Addinoli kliendipäevade ajaloole Eestis:

Esimene kliendipäev toimus 1993. aasta kevadel Tallinna Tehnikakõrgkoolis. Läbiviijaks oli professor Naams.
Järgmine kliendipäev toimus 1996. aasta 30. mail.
1997. aasta 20. mail toimus kliendipäev Tallinn – Helsinki – Tallinn laevaliinil. Kohale tulid kõik 200 kutsutud  inimest.
1998. aasta 20. mail viidi kliendipäev läbi Kesk-Eesti väikelinnas Paides. Kliendipäev lõppes teatrietendusega.
1999. aastal küll traditsioonilist kliendipäeva ei toimunud, kuid kliendid olid kutsutud Addinoli uue Tallinna lao- ja büroohoone avamisele.
2000. aasta 1. juunil toimus klientidele meelelahutuslik vabaõhuüritus Kesk-Eestis.
2001. aasta 29. mail toimus kliendipäev Tartu teatris Vanemuine koos teatrietendusega. Teemaks oli „Surftec tehnoloogia“.
2002. aasta 17. aprillil toimus kliendipäev Tallinna Draamateatris pidulikus meeleolus, kuna tähistati ka Addinoli 10. aastapäeva Eestis.
2004. aastal toimus kliendipäev Tallinna teatris Vanalinna Stuudio.
2005. aastal olid kõik kliendid kutsutud Veemoto MM etapile Tallinnasse. Ürituse sponsor oli Addinol.
2006. aastal toimus kliendipäev Kesk-Eestis Paide Kultuurikeskuses ning teemaks olid „Uued tuuled Addinolis“.
2007. aastal tähistas Addinol oma 15. sünnipäeva Eesti Kunstimuuseumis KUMU.