Ehitusmasinate turg on madalseisus ja spetsialistid väidavad, et müük on võrreldes varasemaga langenud lausa 92%. Lisaks sellele muretsetakse laos pikka aega seisvate ehitusmasinate olukorra pärast – õli võib kahjustada tihendeid, samuti on korrosioonioht.

Kuid sellele probleemile on olemas lahendus. Kõige kindlam garantii tänapäeval majanduslangusest põhjustatult pikalt lattu seisma jäänud ehitus-, aga ka  teiste masinate mootorite kaitseks on kasutada NATO koodiga tähistatud eriõlisid, mis sisaldavad spetsiaalset lisandipaketti, et kaitsta kaasaegset NATO sõjatehnikat pikaajaliste seisakute ajal.
Addinoli uus mootoriõli MD 1548 S-BW, NATO koodiga 0-236, garanteerib määrdeaine ohutu seismise masinas isegi kuni 24 kuuks. Õli on Saksamaa tehases välja töötatud spetsiaalselt Deutsche Bundeswehri (Saksa relvajõudude) jaoks ja on leidnud NATO heakskiidu. See tähendab, et antud õli on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks nii maal kui merel, nii statsionaarsete kui liikuvate masinate mootorites ning on mõeldud ka nende konserveerimiseks. Kogu selle aja jooksul kaitseb spetsiaalõli mootorit kui palsam: korras olevad tihendid tagavad hermeetilisuse, mis takistab mootoriõli väljavoolamist, tolmu ja niiskuse tungimist süsteemi ning seega enneaegset korrosiooni.
Selle asemel, et kulutada raha lekkivate tihendite ja korrodeerunud mootori remondi peale, on kasulikum praegusel ajal kasutada spetsiaalõlisid, mis tagavad mootori pikaajalise töökorras oleku ka aastatepikkuse sundseisu puhul.