Eelmisel reedel olid Võru kultuurimajja Kannel kogunenud paljud Eesti krossihuvilised. Põhjuseks oli Sõmerpalu Motoklubi hooaja lõpetamine. Kohaletulnutele näidati videokokkuvõtet möödunud hooajast, räägiti tuleva aasta eesmärkidest, tehti nalja, tantsiti, maitsti head toitu. Ka Addinoli meeskond, kes on pikki aastaid Leokite motoperekonda toetanud ja fännanud, oli sellel rõõmsal sündmusel kohal.

Kokkuvõtvalt saab hooaja kohta öelda ainult häid sõnu, kuna näiteks 30. oktoobril avati Eesti esimene motokrossi sisehall Adrenalin Arena, mis on ühtlasi ka Euroopa suurim. Sisehallis on olemas nõuetekohane superkrossi rada, suured tribüünid, garaažiala, puhkeruum, riietusruumid, duširuumid, saun, jõusaal, õppeklass ja näituseruum. Selle ettevõtmise eestvedajaks oli just Sõmerpalu Motoklubi.

Addinol on toetanud Leokite perekonda nende tegemistes juba 19  aastat. Addinol väärtustab järjepidevust ja meeskonnatööd – see on ka pika ja kestva koostöö vundamendiks. Soovime edu treeningutel ja kindlasti peame plaane, kuidas uuel aastal ja hooajal toetada meie motokrossi noori ja tublisid sõitjaid.

Eesti motospordi hooaja pidulik lõpetamine toimub 20. novembril Rock Cafes.