2007. aasta esimese kvartali jooksul on Addinol Saksamaal välja andnud rea uusi brošüüre ja voldikuid. Järgnevalt annamegi Teile lühiülevaate ilmunud materjalidest.
– „ADDINOL Eco Gear – Die innovative Lösung für Industriegetriebe” (ADDINOL Eco Gear – innovaatiline lahendus tööstusreduktoritele): 12-leheküljeline brošüür meie tippkvaliteediga tööstustransmissiooniõli ADDINOL Eco Gear kasutusvõimalustest, toimest ja eelistest; koostatud saksa ja inglise keeles.

– „ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Plus”: 6-leheküljeline brošüür spetsiaalselt biogaasijaamadele toodetava gaasimootoriõli omadustest, kasutusvõimalustest ja katsetulemustest; väljaanne saadaval saksa keeles, inglisekeelne väljaanne hetkel trükkimisel.

– „ADDINOL Schmierstoffe für die Land- und Forstwirtschaft” (ADDINOL määrdeained põllu- ja metsatehnikale): 16-leheküljeline saksakeelne brošüür on ülevaatlik kokkuvõte spetsiaalselt põllu- ja metsamajanduses kasutamiseks mõeldud Addinoli toodetest.

– „ADDINOL Schmierstoffe für Motorräder, Scooter, Karts und Quads“ (ADDINOL määrdeained mootorratastele, motorolleritele, kartidele ja neljarattalistele mootorratastele): 12-leheküljeline voldik saksa keeles. Mootori- ja transmissiooniõlid ning spetsiaalsed määrdeained mootorratastele käepärases ja ülevaatlikus väljaandes.

Kõiki brošüüre saate alla laadida Addinoli saksakeelselt kodulehelt www.addinol.de rubriigi alt Downloads.