13. juunil peeti auto24 Rally Estonia 2012 esimene pressikonverents, mille raames avalikustati uudis, et tänavu Portugali MM-ralli võitnud ja hetkel WRC sarjas kolmandat kohta hoidvad Mads Østberg ja Jonas Andersson tulevad Rally Estoniale oma mullust võitu kaitsma.

Lisaks andis Rally Estonia 2012 korraldaja Urmo Aava ülevaate Baltikumi
suurima autospordisündmuse ettevalmistusest, tehnilisest infost ning tänavustest innovaatilistest uuendustest. Samuti allkirjastati pressikonverentsil tänavused koostöölepingud toetajatega, kelle hulgas oli ka ADDINOL, kes on Rally Estonia 2012 ametlik õlipartner.

Tänavune auto24 Rally Estonia paistab silma mitmete uuendustega, mis teenivad eeskätt rallipubliku huve.

Urmo Aava, auto24 Rally Estonia direktor: „Sellel aastal soovime olla veel rohkem perekesksemad, samal ajal kui mehed Eesti parimatel kiiruskatsetel spetsiaalsetes publikukohtades sõitjate tegemistele kaasa elavad, saavad naised aega sisustada Tehvandi spordikeskuse territooriumil asuval Cosmopolitani naistealal ja lastele on tänavu mõeldud samuti Tehvandil asuv Lõunakeskuse lasteala.”
“Uue ja innovaatilise lahendusena kanname otseülekandes üle Otepää linnakatset, mida saab näha TV6 ja Viasat Sport Balticu vahendusel,” lisas Aava.

auto24 Rally Estonia 2012 sõidetakse 20.–21. juulil Lõuna- Eesti teedel ja tegu on Eesti, Läti, Balti ja NEZ autoralli meistrivõistluste etapiga ning FIA European Historic Sporting Rally Championship sarja etapiga.

Link uudise juurde Delfis: http://sport.delfi.ee/news/auto/eesti/delfi-video-aava-rally-estonia-otsepildist-oleme-endale-hullumeelse-eesmargi-seadnud.d?id=64536634#!/14146331/pilt.delfi.ee