Esmaspäeval, 7. juunil, Tallinnas Peugeot esinduses toimunud Mad-Croc Rally Estonia pressikonverentsil avalikustati 16.–18. juulil Lõuna-Eestis sõidetava rahvusvahelise ralli  esisõitja, kelleks on Eesti läbi aegade parim rallisõitja Markko Märtin.

Markko Märtin: „Minu osalemise Mad-Croc Rally Estonial määras mitu asjaolu. Ralli korraldajad võtsid minuga ühendust ja tegid ettepaneku sõita, Lõuna-Eesti teed on mulle alati meeldinud ja tegu on ju ilusa ja särava nimega ralliga. Minu vanemad toetajad tulid samuti selle projektiga kaasa, seega miks ka mitte. Kindlasti on Eesti rallielule positiivne, et sellises mahus ralli Eestis korraldatakse. Veel üks põhjus, miks Mad-Croc Rally Estonial osalen on see, et saan taas sõita minu jaoks olulise ja väga hea autoga, milleks on Ford Focus WRC 03.“

Mad-Croc Rally Estonia korraldajate sõnul tõstab Markko Märtini osalemine rallil selle taset ja tutvustab Eestit ja Eesti autorallit ka välismaal.

Urmo Aava, Mad-Croc Rally Estonia üks korraldajatest: „Markko Märtini osalemine Mad-Croc Rally Estonial tõstab ralli taset, tegemist on maailma tippsõitjaga, kelle sõitu saame nüüd taas Eestis näha. Kui võistluse nimeks sai Rally Estonia, siis tegime seda eesmärgiga, tutvustada nii Eestit kui ka Eesti autosporti piiri taga. Markko Märtini osalemine aitab sellele kindlasti kaasa. Seega on meile kui korraldajatele tema osalemine väga oluline. Lisaks Markko Märtinile on Mad-Croc Rally Estonial stardis Baltikumi, Venemaa ja Skandinaavia parimad sõitjad ja mitmed tippsõitjad maailmast.“

Märtin ei soovinud spekuleerida teemal, kas Rally Estonia jääb ta viimaseks etteasteks. „Sõidan selle ralli ära ja siis vaatame edasi. Saab näha, kas tuleb kihk veel võidu sõita. Ulmelisi plaane ma siiski tegema ei hakka. Esmatähtis, et Rally Estonia õnnestuks,“ lausus Märtin.

Mad-Croc Rally Estonia sõidetakse Lõuna-Eesti teedel 16.–18. juulil, tegu on Eesti autoralli meistrivõistluste kolmanda etapiga ja tänavusel aastal ainsa kolmepäevase võistlusega, mis on kantud Rahvusvahelise Autoliidu FIA kalendrisse.

Addinol on Mad-Croc Rally Estonia ametlik õlipartner.