Saksa ettevõte Dieffenbacher GmbH on puitkiudplaatide ja isolatsioonikiudplaatide tootmisseadmete ning puidupeenestite juhtiv tootja. Dieffenbacher GmbH esitab oma seadmetes kasutatavatele määrdeainetele rangeid nõudeid, et tagada hõõrdepaaride pikk tööiga.

Ülikõrgete nõuete tõttu tekkis vajadus ADDINOLi sortimendi täiendamiseks. Tooted: ADDINOL Montagepaste WKT 2, ADDINOL Longlife Grease MG 2, ADDINOL Addiflon PFPE Premium XH 1 Plus täiendavad nüüdsest ADDINOLi määrete sortimenti ja on kantud Dieffenbacher GmbH kasutusluba omavate määrdeainete nimekirja.

ADDINOL Addiflon PFPE Premium XH 1 Plus on mittesüttiv kõrgtemperatuuriline määre. Toode on valmistatud sünteesõli baasil, mille viskoossus 40 °C temperatuuril on 500 mm²/s, ja tihkestatud spetsiaalse orgaanilise tahkestiga. Spetsiaalne manusekomplekt tagab pika tööea ja optimaalse kulumisvastase kaitse eelkõige äärmuslikes ekspluatatsioonitingimustes, nagu nt kõrgetel (kuni 300 °C) temperatuuridel, agressiivsete ainetega kokkupuutel ja suurtel koormustel.

ADDINOL Longlife Grease MG 2 on plastne liitiumseepmääre, mis baseerub sünteetiliste (PAO) ja mineraalsete õlide segul (baasõli viskoossus 40 °C juures on 1000 mm²/s). Koos tõhusa manusekomplektiga hoolitsevad tahked määrdeained grafiit ja molübdeendisulfiid tõrgeteta määrimise ja sööbekindluse eest.

ADDINOL Montagepaste WKT 2 on universaalselt kasutatav kõrgtemperatuuriline pasta. Pasta hoiab kuni 1000 °C temperatuuril ära kulumise ja hõõrdumise ning kergendab demonteerimistöödel kruvide, poltide eraldamist ja ühenduste lahtivõtmist. Määrde sünteetilise baasõli viskoossus 40 °C juures on 800 mm²/s.