6500 eksponaati, umbes 200 000 külastajat kõikjalt maailmast, 2500 ajakirjanikku ja 5,6 miljonit ärikontakti viiel päeval – see on Hannoveris toimuv ülemaailmse tähtsusega tööstusmess.

24. kuni 28. aprillil 2017 koonduvad kõik tööstuse võtmetehnoloogiad ja tuumvaldkonnad, nagu tootearendus, tööstusautomaatika ja IT, tarnijad, tootmistehnoloogiad ja teenused, energiamajandus ja mobiilsustehnoloogiad, Saksamaale Hannoverisse. Teiste seas on kohal ka ADDINOL oma kõrge jõudlusega määrdeainetega.

Nagu eelmisel aastal, on ADDINOL ka sel aastal esindatud messil detsentraliseeritud energiavarustuse ühisboksis, tutvustades sektorile kogu oma kõrge jõudlusega toodete valikut. Erilist tähelepanu väärivad seejuures maagaasiga ja erigaasidega töötavatele mootoritele ettenähtud ADDINOLi innovaatilised gaasimootoriõlid koos tulevikule orienteeritud ADDINOL Eco Gas 4000 XD-ga. Peale selle on loomulikult fookuses meie Eco Geari sarja reduktoriõlid ning turbiiniõlid. Koos meie teeninduse ja oskusteabega pakuvad need tooted märkimisväärseid eeliseid seadmete käitajatele ja teenidusettevõtetele. ADDINOL esineb lisaks ettekandega tuuleenergia tootelahenduste tarnijate foorumil neljapäeval, 27. aprillil 5. halli boksis D48.

Tule 24. kuni 28. aprillil 2017 toimuvale maailma suurimale tööstusmessile Hannoveris!