Aivar Leok esitles Tallinnas 29. aprillil raamatut Eesti motokrossist „Sõmerpalu Motoklubi 1968–2008“.
„Talvega valminud raamat on mulle väga südamelähedane, sest talletab minu isa, Väino Leoki, elutöö,“ sõnas Aivar Leok raamatu esitlusel.

Läbi Aivar Leoki mälestuste ja fotode peamiselt Leokite motodünastia ning Sõmerpalu Motoklubi säravamaid hetki tutvustavas raamatus on koha leidnud peaaegu kõik perekond Leokite ja Eesti motokrossi viimase neljakümne aasta olulisemad sündmused. Raamatust leiab vahvaid pilte varasemast ja hilisemast ajaloost, läbivaks teemaks ikka Eesti motokross ja perekond Leokid.
Leokite motodünastiast on pärit mitmed tuntud motomehed. Tänavu sõidab erinevatel rahvusvahelistel tiitlivõistlustel kolm Leokit – Tanel, Aigar ja Martin.
Raamatu esitlusele oli aukülalisena kutsutud ka Addinoli Eesti turu müügijuht Andre Tammur, kelle sõnul väärib Leokite perekonna ja eelkõige Väino Leoki algatus nelikümmend aastat tagasi ning järjepidevus väga suurt kiitust.
Addinol on toetanud Leokite perekonda alates firma loomise hetkest 1992. aastal, seega juba seitseteist aastat. 1997. aastal ostis Addinol Avo Leokile uue mootorratta ja kohe järgmisel aastal tuli Avo maailmameistriks.
Addinol jätkas Avo toetamist ka pärast tema õnnetust ja ratastooli jäämist.
Martin Leoki sponsorlusleping Addinoliga kirjutati alla 1998. aastal. Lisaks on Addinol läbi aastate toetanud Sõmerpalu Motoklubi poolt korraldatud igasuvist motokrossi. Nii ka käesoleval aastal, kui juuni lõpus toimuvale Sõmerpalu Motokrossile tulevad kohale motokrossi tipptegijad kogu maailmast.