Sellel laupäeval 13. juunil toimuvad Saku vallas Jaanimäe võistlusrajal üheaegselt nii Urmo Aava noorte rallisprindi karikavõistluste 2. etapp kui Addinol Jaanimäe Rahvasprint.

Urmo Aava noorte rallisprindi karikavõistlused on olulise tähtsusega, kuna tänu sellistele ettevõtmistele ja võistlustele tuleb rallimeeste sekka järelkasvu ja nii mõnedki noored saavad sellest üritusest rallipisiku. Laupäeval toimub noortesprindi karikavõistluse teine etapp.
Addinoli turundusjuht Mikk Mehide lausub: „Motospordi toetamine on Addinolile oluline olnud juba ettevõtte loomisest saati. Ralli toetamine sai suurema hoo sisse just kolm aastat tagasi, kui pandi õlg alla maailmaareenil võistelnud Urmo Aavale. Vaatamata keerulisele ajale ei saanud Addinol endale lubada noortele suunatud ürituse unarusse jätmist ning lisaks sellele toetab Addinol ka samal päeval toimuvat Addinol Jaanimäe Rahvasprindi võistlust.“
Addinol Jaanimäe Rahvasprint algab laupäeval 13. juunil kell 8.30 registreerimisega, millele järgnevad autode tehniline kontroll ja tutvumine võistlusrajaga. Esimene võistlussõidustart antakse orienteeruvalt kell 12.00. Raja pikkuseks on 1,9 kilomeetrit. Addinol Jaanimäe Rahvasprindi korraldab MTÜ Jaanimäe Ring.