Hannoveris toimuvale messile oodatakse üle 420 000 külastaja kõikjalt maailmast. Sellel suurüritusel osaleb ka ADDINOLi saksa emafirma, kes esitleb messil kogu ADDINOLi kõrge jõudlusega määrdeainete valikut. Üheks highlightiks on seejuures meie innovaatilised gaasimootoriõlid biogaasijaamadele.

Agritechnica mess keskendub põllu-, metsa- ja kommunaaltehnikale, taastuvenergiale ning agraarsektori teenustele. Hallis 21, messiboksis A28 tutvustab ADDINOL oma kõrge jõudlusega määrdeaineid, mis on spetsiaalselt ette nähtud põllumajandustehnika ja detsentraalse energiavarustuse tarbeks.

ADDINOL jagab infot oma gaasimootoriõlidest, mida kasutatakse edukalt biogaasijaamades ning prügila-, reovee-, kaevandus- ja maagaasi jõul töötavates seadmetes. Need mootoriõlid on spetsiaalselt kohandatud gaasimootorite ülekõrgetele nõuetele. Koos ADDINOLi teenuste ja teadmistega pakuvad nad Teile suurepäraseid eeliseid:

  • spetsiaalse hindamismaatriksiga ja regulaarsete õlianalüüsidega määratakse individuaalselt iga seadme optimaalne õlivahetusvälp.
  • Kuni 50% pikem kasutusiga kui tavapärastel gaasimootoriõlidel.
  • Litsentsid juhtivatelt mootoritootjatelt.
  • Hapete optimaalne neutraliseerimisvõime ning sellest tulenevalt tõhus kaitse korrosiooni ja kulumise eest.
  • Mootorite laitmatu puhtus ja pikk tööiga.

Külastage ADDINOLi Agritechnica messil ja Teile selgitatakse, kuidas ka Teil on võimalik saavutada ADDINOLi gaasimootoriõlidega optimaalsed õlivahetusvälbad koos maksimaalse töökindlusega!

Agritechnica mess: 12. kuni 16. novembril 2013 Hannoveri messilinnakus, hall 21, messiboks A28