Talv on kätte jõudnud ja seega on viimane aeg valmistada auto ette jää- ja lumeoludeks. Siia ei kuulu mitte ainult talverehvide allapanek. Ka üleminek piisavalt külmakindlale jahutusvedelikule on tähtis ettevalmistus talveks, et hoida mootorit „külmumissurma“ eest.

Külmunud jahutusvedelik võib kiiresti tekitada tõsise rikke, kuna radiaatori ja mootoriploki kõrval võivad kahjustatud saada ka veepump, termostaat ja jahutussüsteemi voolikud.

Saabunud talveperioodil pakub Addinol kahte Antifreeze toodet 1,5 l standardpudelites. 1 l pakendid asendati 1,5 l pudelitega seetõttu, et nõudlus meie jahutusvedelike järele on oluliselt suurenenud.

Niipea kui 1 l pudelite varud on otsas, on ADDINOL Antifreeze Super ja ADDINOL Antifreeze Extra saadaval 1,5 l pudelites.

Kasutusinfo
Antifreeze Super ja Antifreeze Extra on jahutusvedeliku kontsentraadid, mida tuleb enne kasutamist lahjendada veega. Lahjendamisel on soovitav lähtuda tootelehel olevast segamistabelist. Optimaalse külmakindluse tagab segamisvahekord 1:1. Vältige jahutusvedelike kasutamist kontsentratsioonis >50%, kuna antifriisi väga suure sisalduse juures halveneb vedeliku jahutav toime.