Hüdrodünaamilisi ülekandeid kasutatakse kõikjal, kus on vaja efektiivselt ja usaldusväärselt üle kanda suuri jõude ning kus esinevad tugevad põikjõud. Kasutusalad ulatuvad raudteesõidukitest kuni turbosiduriteni ja hüdrauliliselt juhitavate ventiilideni, iseäranis kriitilistes ekspluatatsioonitingimustes.

Mineraalset töövedelikku ADDINOL Strömungsgetriebeöl SGL 18 on juba aastaid edukalt kasutatud vedurite ja statsionaarsete seadmete hüdraulilistes ülekannetes ning selle toote on heaks kiitnud Deutsche Bahn AG, Voith Turbo, Hydac Cooling ja Lingl. Eesmärgiga katta laiemat temperatuurivahemikku ja saavutada optimaalsed tulemused nii madalatel kui ka kõrgeimatel temperatuuridel täiendasime oma sortimenti sünteetilise õliga ADDINOL Strömungsgetriebeöl SGL 18 S.

ADDINOL Strömungsgetriebeöl SGL 18 S koosneb loomupäraselt kõrge viskoossusindeksiga sünteetilistest baasõlidest ja garanteerib usaldusväärse õlituse temperatuurivahemikus -40 kuni +120 °C (lühiajaliselt ka kuni +145 °C maksimumtemperatuuril). Uut õli iseloomustab väga hea sööbimis-, usaldusväärne kulumis- ja parim kontaktväsimusvastane kaitse. Tänu sellele on masinaosad optimaalselt kaitstud ja töötavad tõrgeteta pikki aastaid. SGL 18 S on oksüdatsiooni-, temperatuuri- ja vananemiskindel ning pikema vahetusvälbaga. Õli kaitseb terast ja värvilismetalle kõrgetest temperatuuridest hoolimata usaldusväärselt korrosiooni eest. Erakordselt head piirpinna omadused kindlustavad õhu kerge eraldumise õlist. ADDINOL Strömungsgetriebeöl SGL 18 S õhueraldusvõime testimisel Voithi katsega (80 °C juures) saadi tulemuseks alla 1% pärast 25 sekundit. Teistel sarnastel toodetel on see selgelt üle 2%. Vahu teke on minimaalne.

Võimalikud kasutusalad:

  • moodsad ja võimsad hüdrodünaamilised ülekanded
  • voolu- ja reguleerimisventiilid vedurites, kahveltõstukites ja muudes sõidukites
  • transmissioonivedelik statsionaarsetes seadmetes
  • spetsiaalsed hüdrosüsteemid, hüdrosidurid ja hüdrotrafod

ADDINOL SGL 18 S-ga on rongid alati täpsed

Võtke ühendust meie tehnilise meeskonnaga

Tootepäringud palume edastada allpool oleva kontaktvormi kaudu. Lisaküsimuste korral kontakteeruge meie abivalmis meeskonnaga.