Kõikjal, kus liigub palju rahvast – avalikel väljakutel, kaubanduskeskustes, büroohoonetes või lennujaamas –, tuleb leida sisenemiseks või väljumiseks, üles või alla liikumiseks võimalikult lihtsad käiguteed, mis vaatamata suurele inimhulgale on ohutud ja mugavad.

Liftid, eskalaatorid ja liikurteed juhivad inimvoogu läbi linnastruktuuride nii lihtsalt ja stressivabalt kui võimalik. Thyssenkrupp Elevator AG kuulub nende väheste suurettevõtete hulka, kellele kuulub arvestatav osa liftide ja eskalaatorite turust. Nende eskalaatorid ja liikurteed optimeerivad inimvoo liikumist lennu-, raudtee- ja allmaaraudteejaamades kõikjal maailmas. Lisaks võimaldavad nad kasutada efektiivselt kõiki korruseid kaubanduskeskustes, kaubamajades ja konverentsikeskustes.

ADDINOLi määrdeaineid kasutatakse ka eskalaatorites

Tõrgeteta töö ja kvaliteedi tagamiseks on thyssenkrupp Elevator AG kehtestanud muu hulgas nõuded määrdeainetele, mida kasutatakse nende eskalaatorites ja liikurteedes. Vastavad nõuded kehtivad ülemaailmselt kõikidele thyssenkruppi liikurteede ja eskalaatorite astme-, plaadi- ja ajamikettidele.

Kõrgtemperatuuriline ketiõli ADDINOL Chain Lube XHT 150 on üks kahest sünteetilisest määrdeainest, mis on välja toodud thyssenkrupp Elevator AG ketiõli üldspetsifikatsioonides.

Lisaks roomavusele ja korrosioonivastasele kaitsele (korrosiooni aste = 0) hinnati ADDINOL Chain Lube XHT 150 koormustaluvust. ADDINOL Chain Lube XHT 150 tõhus kulumisvastane kaitse leidis kinnitust ka thyssenkrupp Elevator AG katsetingimustes.

Thyssenkrupp Egiptus kasutabki juba hoolduses üksnes ADDINOL Chain Lube XHT 150 ketiõli.

ADDINOL Chain Lube XHT 150 ketiõli 20 l kanistris

ADDINOL Chain Lube XHT 150 ketiõli 20 l kanistris