Elektri ja soojuse tootmine biogaasist on tänapäeval Lääne-Euroopas ülimoodne. Maapiirkondades tekib uusi soojuselektrijaamu pidevalt juurde. Lääne-Euroopas on selliste elektrijaamade turg juba praegu tohutu, kuid areneb sellest hoolimata edasi. Suurenev energiatarbimine ja fossiilsete toorainete vähesus annab alust arvata, et sarnane ulatuslik areng tabab peatselt ka ülejäänuid Euroopa riike. Gaasimootoriõli ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Plus näol on meil tegemist biogaasimootorite valdkonnas ainulaadse tootega! Tavapärased gaasimootoriõlid sobivad kasutamiseks peamiselt gaasimootorites, mis töötavad probleemivabade gaaside, nagu näiteks maagaasi jõul. ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Plus on spetsiaalselt välja töötatud biogaasi jõul töötavatele soojuselektrijaamadele.

Saksamaal saadab meie toodet märkimisväärne edu. Haarake ka Teie nüüd võimalusest kinni!

Gaasimootoriõli ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Plus eelised

• toode on spetsiaalselt välja töötatud biogaasimootoritele
• suurepärane määrimisvõime tagab biogaasimootori 100% võimsuse
• hoiab mootori maksimaalselt puhta
• optimaalne kaitse kulumise ja korrosiooni eest
• termiliselt väga stabiilne
• võimaldab 50% pikemat õliahetusintervalli

Mootoritootjad ja litsentsid

Juhtivad gaasimootoritootjad on pärit Saksamaalt ja Austriast:
Deutz, Jenbacher, MAN ja MDE.
Teised ülemaailmselt tuntud tootjad on:
Caterpillar, Colt-Fairbanks-Morse, Cummins, GEC Alsthom ja Wärtsilä.

Tänu muljetavaldavatele tulemustele labori- ja käituskatsetes on meie gaasimootoriõlile ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Plus oma litsentsi väljastanud MAN (M 3271-2) ja Deutz. Firmade Jenbacher ja MDE litsentside väljastamist on oodata lähitulevikus.

Sihtgrupid

– soojuselektrijaamade ehitajad või nende osade tootjad, energiaettevõtted, mootoritootjate teeninduspersonal
– käitajad

Biogaas ja soojuselektrijaamad – kuidas nad töötavad?

Teavet, kuidas põllumajanduslikud soojuselektrijaamad töötavad, leiate aadressilt www.biogas.org.

ADDINOLi eelis konkurentide ees

Enamus konkurentide tooteid sobib peamiselt kasutamiseks gaasimootorites, mis töötavad reovee-, jäätme- või maagaasi jõul. Üksnes ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Plus on spetsiaalselt välja arendatud biogaasil töötavatele soojuselektrijaamadele. ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Plus tuleb oluliselt paremini toime põlemisel tekkivate jääkainetega ja tagab seadme pikema tööea.

Võtke ühendust meie tehnilise meeskonnaga

Tooteid puudutavate küsimustega pöörduge palun meie abivalmi meeskonna poole. Selleks täitke allpool oleva kontaktivormi väljad või helistage numbril +372 627 9999.