Meie tipptooteid tarnitakse nüüdsest täiendava etiketiga. Etiketid on peegelefektiga ja torkavad hästi silma. Nii on kohe esmasel vaatlemisel näha, et tegemist ei ole harilike lahendustega, vaid innovaatiliste kõrge jõudlusega määrdeainetega.

Erietiketid mõõtudega 80 x 240 mm on nelja erinevat tüüpi ja lisatud meie kõrge jõudlusega määrdeainete suurpakenditele, s.t 20 l pakenditele, väikevaatidele ja vaatidele.

Uued kõrge jõudlusega määrdeained mootorsõidukitele ja tööstusele saavad esimeseks kuueks kuuks pärast turule tulekut tähistuse „Top Innovation“.

Meie pikaealised õlid gaasimootoritele ja suurtel koormustel töötavatele reduktoritele tööstuses ja tuulegeneraatorites ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Plus/LA ja Eco Gear M/S varustatakse etiketiga „Formula Longlife“.

Cliptec ja Belt Lube seeria kõrge jõudlusega määrdeained, mis vastavates tööstusharudes tagavad kettide usaldusväärse määrimise ning kulumis- ja korrosioonivastase kaitse ekstreemsetes ekspluatatsioonitingimustes, varustatakse kirjaga „Chain Protect“.

Määrdeained, mis lisaks suurepärastele määrimis- ja kaitseomadustele aitavad hõõrdumise vähendamise teel säästa energiat, nagu meie HV Eco Fluid, tähistatakse kirjaga „Energy Saver“.