Biogaz Europe

29.01.2020–30.01.2020

Nantes’i messikeskus

Grand Palais, B34

Parc des Expositions Route de Saint-Joseph de Porterie 44300 Nantes Prantsusmaa

www.biogaz-europe.com

Rahvusvaheline rohelise taastuvgaasi mess Biogaz Europe toob 29. ja 30. jaanuaril 2020 Nantes’i messikeskusesse Prantsusmaal kokku kogu taastuvenergia sektori.

Loomulikult osaleb messil ka ADDINOLi Prantsuse tütarfirma ADDINOL Lube Oil France SAS, kes esitleb meie laia tootevalikut roheenergia tööstusele, sealhulgas koostootmisjaamadele sobivaid gaasimootoriõlisid. ADDINOLi insenerid nõustavad talunikke, kommunaalettevõtteid ja põllumajandusühistuid teemadel, nagu õlivahetusvälpade pikendamine, kinnipidamine mootoritootjate poolt kehtestatud piirmääradest, kõrge ja madala tuhasusega mootoriõlid ning ADDINOLi analüüsiteenus.

Biogaasiseadmete igakülgne kaitse

Meie 650 kõrge jõudlusega määrdeaine seast leiab optimaalse lahenduse ka kõige suuremateks määrimistehnilisteks väljakutseteks. Lisaks gaasimootoriõlidele pakub ADDINOL laia valikut jahutusvedelikke, transmissiooniõlisid, kompressoriõlisid ning määrdeid, pastasid ja aerosoole.

Mootoriõlidest, mis on kohandatud gaasimootorite komplekssetele tehnilistele nõuetele, on ammugi saanud oluline konstruktsiooni osa. Külastage ADDINOLi messiboksis B34 ja uurige välja, milline määrdeaine hoolitseks kõige paremini Teie biogaasiseadme turvalise ja stabiilse töö eest.