ADDINOL Lube Oil OÜ on Ida-Euroopa turgudel tegutsenud tänaseks edukalt juba 25 aastat. Selle taga on pühendumine klientide vajadustele ja pikaajalistele kliendisuhetele. Creditinfo hindas tänavu ADDINOLi reitingu esmakordselt suurepäraseks (AAA), mis on kõrgeim hinnang. Sama reitingu saavutas vaid 1,3% Eesti ettevõtetest.

„Selleks et meie kliendid oleksid meiega rahul, peame ise olema kõiges parimad. Oleme ka varasemalt saanud kõrgeid hinnanguid, need on olnud AA, vahel harva ka A, kuid tänavune kõrgeim reiting on kui kingitus meie 25. tegevusaastaks,“ sõnas ADDINOL Lube Oil OÜ ärijuht Tiina Suija.

Suija sõnul näitab kõrgeim võimalik krediidireiting klientidele ja koostööpartneritele eelkõige ettevõtte usaldusväärsust. „Sama oluline on see ka meile endale, kuna see motiveerib ja annab kindlust jätkata oma tegevust sama kõrgel tasemel,“ lisas ta.

Majandus-, finants- ja maksekommete järgi reastatakse igal aastal kõik Eesti firmad A-B-C kategooriasse. 2017. aastal sai (2016. majandusaasta tulemuste põhjal) vaid 1,3% Eesti firmadest AAA ehk kõrgeima reitingu, 14,2% firmadest pälvisid AA (väga hea) reitingu. Kõige suurem osa firmadest ehk 30,1% said BBB (rahuldava) krediidihinnangu.