Addinoli vormiõli Addinol Formentrennöl F 135 sai eksklusiivse soovituse Saksamaal asuvalt ettevõtelt, mis müüb ülemaailmselt ehitusmaterjalitööstusele seadmeid ja masinaid poorbetoonkivide, lubjakiviplokkide ja betoonplaatide tootmiseks.

Addinoli vormiõli Addinol Formentrennöl F 135 on ainuke toode, mida soovitatakse kasutada poorbetooni tootmiseks. Seda kõrge viskoossusega mineraalõlipõhist vormiõli, mis sisaldab spetsiaalseid eraldamist soodustavaid lisandeid, iseloomustab suurepärane niisutus- ja nakkevõime. Keemilise eralduskihi tekkimisel välistatakse otsene kokkupuude raketise ja betooni vahel ning mõlemad lahutatakse üksteisest ilma igasuguste raskuste ja betoonijääkideta. Täiendavad manused kaitsevad terasraketisi korrosiooni eest, tagades neile pika kasutusea.

Lisaks nendele omadustele täidab Formentrennöl F 135 ka täiendavaid nõudeid, mille kohaselt ei mõjuta õli negatiivselt betooni kvaliteeti ega kahjusta tervist. Seetõttu soovitab seadmete tootja poorbetooni tootmiseks selgesõnaliselt ja eksklusiivselt Addinoli vormiõli Formentrennöl F 135.