Expo Biogaz

01.09.–02.09.2021

Metz

messiboks D 40

Parc des Expositions de Metz Métropole France

https://www.expo-biogaz.com

Expo Biogaz on juhtiv taastuvate gaasiressursside teemaline mess Prantsusmaal. 1. ja 2. septembril 2021 kogunevad huvirühmad tööstusest ja teadusasutustest ning projektide eestvedajad juba 10. aastat järjest Metzi, et rääkida uutest ideedest, turu edusammudest ja innovatsioonidest anaeroobse kääritamise, elektrist gaasi tootmise (Power-to-Gas) ja pürogasifitseerimise valdkonnas.

Teemade valik, mida kahe päeva jooksul konverentsil käsitletakse, on väga lai. Näituse alal on küllaga ruumi ja aega nii ettekanneteks kui ka silmast-silma vestlusteks väljapanijate ja külastajate vahel. „Põllumajanduskülas“ esitlevad ürituse partneriteks olevad põllumajandusliidud oma teadmisi ja võimalusi põllumajanduslike metaanimisprojektide realiseerimisel.

ADDINOL Prantsusmaa tutvustab Expo Biogazil menukaid gaasimootoriõlisid koostootmisjaamadele ning kõrge jõudlusega mootori- ja transmissiooniõlisid, hüdrosüsteemide töövedelikke ning määrdeid ja aerosoole põllumajandus- ja kommunaalettevõtetele. Lisaks määrdeainetele kuuluvad ADDINOLi paketti ka jahutusvedelikud ja gaasimootoriõlide analüüsid.

Muretsege endale pääse ja külastage ADDINOLi messil Expo Biogaz messiboksis D 40.